r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

„Najpiękniejsze ogrody i balkony w Gminie Brzyska”

Wójt Gminy Brzyska już po raz kolejny jest organizatorem konkursy na „Najpiękniejsze ogrody i balkony w Gminie Brzyska”.

„Najpiękniejsze ogrody i balkony w Gminie Brzyska” (fot.gardenarium)

Zwycięzcy konkursu w kategorii „Najpiękniejsze ogrody i balkony w Gminie Brzyska otrzymają nagrody pieniężne w następującej wartości: w kategorii:   Najpiękniejszy  ogród : I nagroda – zakup towarów ogrodniczych na kwotę 300 zł, II nagroda – zakup towarów ogrodniczych na kwotę 200 zł , III nagroda – zakup towarów ogrodniczych na kwotę 100 zł.

W kategorii Najpiękniejszy balkon:I nagroda – zakup towarów ogrodniczych na kwotę 300 zł, II nagroda – zakup towarów ogrodniczych na kwotę 200 zł III nagroda – zakup towarów ogrodniczych na kwotę 100 zł.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 30.06.2011r.

Dokumenty do pobrania:

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SS
SS
2024 lat temu

trzeba mieć mnóstwo wytrwałości,osobistego uroku i przede wszystkim kochać piękno

123...
123...
2024 lat temu

Dług spłacony, kanalizacja zrobiona, drogi po zeszłorocznej powodzi naprawione, no to czas na zabawę. Ogrody i spływ kajakowy z Kłodawy do Pilzna to najważniejsze zadania włodarzy gminy Brzyska.
W końcu ta gmina ma olbrzymie tradycje w kajakarstwie. Jak wiadomo to sport wodny więc trzeba umieć dobrze pływać. Poprzednia ekipa pływała przez cztery lata i nowa zaczyna także pływać. Może prąd ich porwie i pójdą do Bałtyku.

bubek
bubek
2024 lat temu

kurcze co tu zrobic zeby taka nagrode wygrac? hmmmm nasz wojt szaleje hahahahhahahahahhaha

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x