Rozmaitości i ciekawostki

Siepietnica: Czy chodnik musi być w takim stanie?

Nasza miejscowość może poszczycić się nie wielkim odcinkiem chodnika dla pieszych biegnącego wzdłuż drogi krajowej nr 28 od skrzyżowania z drogą prowadzącą do Świecan (dalej do Tarnowa) do skrzyżowania z droga prowadzącą do Domu Ludowego i Remizy Strażackiej.

Czy chodnik musi być w takim stanie? (kliknij aby powiększyć)

Chodnikiem codziennie porusza się wielu mieszkańców wioski oraz osób , które przyjeżdżają z kierunku Święcan, a następnie udają się na przystanek autobusowy w kierunku Gorlic. Jednak stan utrzymania tego chodnika budzi wiele zastrzeżeń i jest złą wizytówką naszej miejscowości. W innych miejscowościach, pomimo , że chodniki są w o wiele dłuższe, a nawet wzdłuż całej drogi krajowej nr 28, to ich stan jest o wiele lepszy w porównaniu do naszego.

Na podstawie stanu utrzymania naszego chodnika można go określić jako „chodnik-odcinek specjalny” ujmując, to w słownictwie rajdów samochodowych. Może instytucja odpowiedzialna za stan utrzymania naszego chodnika podejmie działania, aby spełniał swoją role w całości, gdyż obecnie ścieżką na chodniku trudno przejść.

MagicznaSiepietnica.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
miodek
miodek
2024 lat temu

„niewielkim”

dragoness
dragoness
2024 lat temu

I tak wygląda lepiej, niż chodnik wzdłuż bloków przy ulicy Na Kotlinę. Tam zostało tylko wspomnienie. A jezdnia czeka na nową nawierzchnię. Wzdłuż bloku, w ktorym mieszka „władza” dało się zrobić, chodnik do nikąd też, no więc czekamy.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x