Rozmaitości i ciekawostki

Sonda: Czy w Jaśle potrzebne są parkomaty?

Od sierpnia 2010 roku w Jaśle obowiązują nowe strefy płatnego parkowania. Jaślanie przyzwycaili się do zmian, jednak ciągle brakuje parkomatów, które ułatwiłyby życie kierowców zwłaszcza tych, którzy odwiedzają nasze miasto. Aby zapłacić za postój trzeba wykupić specjalną kartę: godzinną, jednodniową lub miesięczną.

Sonda: Czy w Jaśle potrzebne są parkometry?(fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Strefy parkowania powstały jeszcze za poprzedniej władzy. Koszt jednego parkometru to kwota rzędu 10-12 tys. zł. za sztukę.

Czy Waszym zdaniem zakup parkomatów w Jaśle jest konieczny? Oddajcie głos w naszej sondzie, która dostępna jest w prawej części Portalu.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ona
ona
2024 lat temu

bardzo są potrzebne,dziś nie ma czasu na bieganie po kioskach żeby kupić kartę parkingową,alba niech karty będą ogólnie dostępne

ab
ab
2024 lat temu

PO JAKIM CZASIE ZWRÓCI SIĘ ZAKUP ??

duda
duda
2024 lat temu

Są bezwzględnie konieczne i dodatkowo 1 godzina powinna kosztować 1 zł, a dalsze dużo drożej.

ixi
ixi
2024 lat temu

oznakowac „boksy” do parkowania, postawic parkomaty i zwiekszyc ilosc miejsc parkingowych oraz dac znizki dla ludzi ktorzy wykupia miesieczne i karac tych ktorzy parkuja w zatoczkach dla niepelnosprawnych i w niedozwolonych miejscach – ale FAIR -uczciwie, bez chytrosci i zlosliwosci. Prosto , jasno i przejrzyscie…ale czy nie za duzo wymagam od „rzadzacych”…??????

tojo
tojo
2024 lat temu

bezwzględnie nie!!!
parkowanie powinno być bezpłatne!!!!!
miasto goli nas za wszystko a my jak baranki się na to godzimy!!!

ada
ada
2024 lat temu

Bardzo są potrzebne

ada
ada
2024 lat temu

Dziwi mnie i denerwuje dlaczego dla klijentow banku na Staszica i Sądu i innych instytucji trzeba placic za parking. Dla interesantow powinno byc za darmo.

jaślan
jaślan
2024 lat temu

Za darmo to nawet ksiądz kropidła nie wyciąga…

zet
zet
2024 lat temu

Parkingi bardzo potrzebne.Wciąż sa w Jasle miejsca gdzie da się je zrobić.Zbędna jest moim zdaniem m.in.straż miejska,której zadania sa niejasne ponieważ nie widać co oni tak naprawdę robia oprócz czatowania na mandaty.Likwidacja kilku etatów przysporzy kasy na parkomaty.Przy urzędach parkingi powinny być bezpłatne.. A gdzie sa te sondaże?

zet
zet
2024 lat temu

Żadnej sondy nie widać,ani po prawej,ani po lewej,ani posrodku.

karol
karol
2024 lat temu

Przeciez obecnie powstałe parkingi są usytuowane i wybudowane za nasze pieniądze z podatków . Uwazam ze nie powinno być płatnych parkingów ani strazy miejskiej w Jasle . Jasło nie jest duzym miastem o duzym bezrobociu i najnizszymi płacami za prace lecz największymi podatkami. Policja i kamery w jasle zabezpieczają w zupełnosci potrzeby bezpiecząństwa Mieszkańców Jasła.

Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x