r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Sonda: Czy w Jaśle potrzebne są parkomaty?

Od sierpnia 2010 roku w Jaśle obowiązują nowe strefy płatnego parkowania. Jaślanie przyzwycaili się do zmian, jednak ciągle brakuje parkomatów, które ułatwiłyby życie kierowców zwłaszcza tych, którzy odwiedzają nasze miasto. Aby zapłacić za postój trzeba wykupić specjalną kartę: godzinną, jednodniową lub miesięczną.

Sonda: Czy w Jaśle potrzebne są parkometry?(fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Strefy parkowania powstały jeszcze za poprzedniej władzy. Koszt jednego parkometru to kwota rzędu 10-12 tys. zł. za sztukę.

Czy Waszym zdaniem zakup parkomatów w Jaśle jest konieczny? Oddajcie głos w naszej sondzie, która dostępna jest w prawej części Portalu.

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
karolzetjaślanadatojo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ona
Gość
ona

bardzo są potrzebne,dziś nie ma czasu na bieganie po kioskach żeby kupić kartę parkingową,alba niech karty będą ogólnie dostępne

zet
Gość
zet

Żadnej sondy nie widać,ani po prawej,ani po lewej,ani posrodku.

zet
Gość
zet

Parkingi bardzo potrzebne.Wciąż sa w Jasle miejsca gdzie da się je zrobić.Zbędna jest moim zdaniem m.in.straż miejska,której zadania sa niejasne ponieważ nie widać co oni tak naprawdę robia oprócz czatowania na mandaty.Likwidacja kilku etatów przysporzy kasy na parkomaty.Przy urzędach parkingi powinny być bezpłatne.. A gdzie sa te sondaże?

jaślan
Gość
jaślan

Za darmo to nawet ksiądz kropidła nie wyciąga…

ada
Gość
ada

Dziwi mnie i denerwuje dlaczego dla klijentow banku na Staszica i Sądu i innych instytucji trzeba placic za parking. Dla interesantow powinno byc za darmo.

ada
Gość
ada

Bardzo są potrzebne

tojo
Gość
tojo

bezwzględnie nie!!!
parkowanie powinno być bezpłatne!!!!!
miasto goli nas za wszystko a my jak baranki się na to godzimy!!!

ixi
Gość
ixi

oznakowac „boksy” do parkowania, postawic parkomaty i zwiekszyc ilosc miejsc parkingowych oraz dac znizki dla ludzi ktorzy wykupia miesieczne i karac tych ktorzy parkuja w zatoczkach dla niepelnosprawnych i w niedozwolonych miejscach – ale FAIR -uczciwie, bez chytrosci i zlosliwosci. Prosto , jasno i przejrzyscie…ale czy nie za duzo wymagam od „rzadzacych”…??????

duda
Gość
duda

Są bezwzględnie konieczne i dodatkowo 1 godzina powinna kosztować 1 zł, a dalsze dużo drożej.

ab
Gość
ab

PO JAKIM CZASIE ZWRÓCI SIĘ ZAKUP ??

karol
Gość
karol

Przeciez obecnie powstałe parkingi są usytuowane i wybudowane za nasze pieniądze z podatków . Uwazam ze nie powinno być płatnych parkingów ani strazy miejskiej w Jasle . Jasło nie jest duzym miastem o duzym bezrobociu i najnizszymi płacami za prace lecz największymi podatkami. Policja i kamery w jasle zabezpieczają w zupełnosci potrzeby bezpiecząństwa Mieszkańców Jasła.

Close
X