Rozmaitości i ciekawostki

Sonda: Kto Twoim zdaniem lepiej rządzi naszym miastem?

Sonda: Kto Twoim zdaniem lepiej rządzi naszym miastem?

Postanowiliśmy utworzyć sondę, w której każdy użytkownik Portalu Jaslonet.pl będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat tego, za kadencji którego z burmistrzów w Jaśle żyje się lepiej.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwie pozycje: Andrzej Czernecki oraz Maria Kurowska. Czekamy na Państwa głosy oraz komentarze.

Sonda znajduje się w prawej części Portalu Jaslonet.pl

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
hahah
hahah
2024 lat temu

Za czasów rządu, której z niżej wymienionych osób żyło Ci się lepiej?
Andrzej Czernecki (86%)
Maria Kurowska (14%)
Wszystkich głosów: 7

Wszystko mowi za siebie!

ON
ON
2024 lat temu

Maria Kurowska

Anna
Anna
2024 lat temu

Uważam, że za rządów Marii Kurowskiej było w mieście czysto. Drzewa podcięte, trawniki często strzyżone, chodniki czyste, w parku często sprzątano i przycinano trawę… Mogłabym wymieniać… Teraz ??? Np; przechodząc z ul. 3 Maja na ul. W. Pola można sobie oczy powybijać od gałęzi drzew oraz należy robić „skłony” do pasa, aby jakoś tamtędy przejść… Strach iść tamtędy w nocy, bo przejście jest zbyt blisko skrzyżowania (skrętu samochodów), gdyż pozostawiono te same pasy co były przed zmianą ruchu, zamiast zrobić pasy o parę metrów dalej… a drzewa także zasłaniają idącycjh pieszych. 2 razy byłabym wpadła pod samochody, których praktycznie –… Czytaj więcej »

grzegorz895
grzegorz895
2024 lat temu

Kurowska

jasel
jasel
2024 lat temu

Anno, coś pamięć szwankuje, ida coś berecik główkę uwiera, to organizacja ruchu przyjęta została ponad rok temu, a Czernecki jest niespełna 9 m-cy, opadające gałęzie przed przejściem były już za Kurowskiej, przecież nie wyrosły od podsikiwania drzewa przez Czerneckiego.

janin
janin
2024 lat temu

jedyna zmiana jaką widać to ta że panów w sukienkach na uroczystościach nie widać,coś mało poświęceń i o pielgrzymkach samochodem służbowym nie słychać.

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x