Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Stop przemocy

Od 24 do 27 maja br. w siedzibie Urzędzu Miasta w Jaśle odbyło się szkolenie „Przeciwdziałanie przemocy w środowisku lokalnym”, adresowane do pracowników policji oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, pedagogów, nauczycieli, a także członków Zespołu Interdyscyplinarnego, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Stop przemocy

Na spotkaniu poruszano zagadnienia związane ze zjawiskiem przemocy w rodzinie, sytuacjom osób doznających przemocy, w tym także dzieci. Poświęcono także uwagę kwestiom prawnym, przepisom regulowanym Ustawą o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Dzięki środkom pozyskanym z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ze szkolenia skorzystało 30 osób, a wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty poświadczające ukończenie kursu.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Amon_Ra
Amon_Ra
2024 lat temu

„certyfikaty poświadczające ukończenie kursu” – cóż, można sobie takim CERTYFIKATEM podetrzeć … Następne debilowate wydawanie pieniędzy na GÓWNO. Tak jak pisałem nieraz, zarabiają na tym „wykładowcy” tego badziewia i firmy organizujące „kursy”. „Dzięki środkom pozyskanym z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych” – to już nie macie na co wydawać BIURWY pieniędzy !!?? Tylko na spotkania przy ciastkach ? Proszę podać ILE KOSZTOWAŁO TO „szkolenie” i jaka „firma” je przeprowadziła !

darko
darko
2024 lat temu

szopka i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x