Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Stop przemocy

Od 24 do 27 maja br. w siedzibie Urzędzu Miasta w Jaśle odbyło się szkolenie „Przeciwdziałanie przemocy w środowisku lokalnym”, adresowane do pracowników policji oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, pedagogów, nauczycieli, a także członków Zespołu Interdyscyplinarnego, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Stop przemocy

Na spotkaniu poruszano zagadnienia związane ze zjawiskiem przemocy w rodzinie, sytuacjom osób doznających przemocy, w tym także dzieci. Poświęcono także uwagę kwestiom prawnym, przepisom regulowanym Ustawą o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Dzięki środkom pozyskanym z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ze szkolenia skorzystało 30 osób, a wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty poświadczające ukończenie kursu.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
darkoAmon_Ra Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Amon_Ra
Gość
Amon_Ra

„certyfikaty poświadczające ukończenie kursu” – cóż, można sobie takim CERTYFIKATEM podetrzeć … Następne debilowate wydawanie pieniędzy na GÓWNO. Tak jak pisałem nieraz, zarabiają na tym „wykładowcy” tego badziewia i firmy organizujące „kursy”. „Dzięki środkom pozyskanym z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych” – to już nie macie na co wydawać BIURWY pieniędzy !!?? Tylko na spotkania przy ciastkach ? Proszę podać ILE KOSZTOWAŁO TO „szkolenie” i jaka „firma” je przeprowadziła !

darko
Gość
darko

szopka i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Close
X