Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Szlachetna Paczka po raz kolejny w Jaśle

19 listopada rusza XI edycja Szlachetnej Paczki. Na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona zostanie baza rodzin czekających na pomoc. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową PACZKĘ na Boże Narodzenie. Ambasadorem projektu po raz kolejny jest Jerzy Dudek. Hasło Szlachetnej Paczki 2011, „Do przerwy 0:3” nawiązuje do słynnego finałowego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy AC Milan i FC Liverpool.

(kliknij, aby powiększyć)

Drużyna Liverpoolu, w której na bramce stał Jerzy Dudek, do przerwy przegrywała 0:3. Zawodnikom udało się jednak przełamać złą passę i zwyciężyć w drugiej połowie. Mecz przeszedł do historii jako jedna z najefektowniejszych wygranych i symbol przezwyciężenia pozornie beznadziejnej sytuacji.

Dziś, wszystkim rodzinom w ciężkiej sytuacji chcemy powiedzieć: to, że dziś przegrywacie, nie znaczy, że nie możecie wygrać w drugiej połowie swojego życia! W Polsce w skrajnym ubóstwie żyje aż 2,1 mln ludzi. Każdemu, kto zmaga się z biedą i traci siły, by walczyć dalej, kibicują tysiące wolontariuszy i darczyńców SZLACHETNEJ PACZKI! Razem możemy wygrać ten mecz.

Tylko w 2010 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła z pomocą do 8201 rodzin w 300 różnych miejscach w całej Polsce. W ubiegłym roku w Jaśle pomogliśmy 28 rodzinom, w tym roku pragniemy, aby zbliżające się święta Bożego Narodzenia były wspaniałym przeżyciem dla 42 rodzin z naszego lokalnego środowiska.

Dołącz do nas!

  • Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i przygotuj pomoc dla wybranej rodziny;
  • Wyślij SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 PLN + Vat)
  • Zostań Dobroczyńcą – zaangażuj się w PACZKĘ finansowo, by dotarła do jeszcze większej liczby potrzebujących;
  • Dołącz do nas na FACEBOOKu!

Razem możemy wygrać ten mecz!

Wolontariusze Szlachetnej Paczki Rejon Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MM
MM
2024 lat temu

Szlachetna paczka dla potrzebujących i biednych.Nie są brane dochody pod uwagę to co zostaje po opłaceniu rachunków i wykupieniu leków na osobę tylko liczą brutto.Ja mam niepełnosprawnego męża i syna. Mamy problemy finansowe spowodowane chorobami męża i niepełnosprawnością.Niestety dla nas nie ma pomocy ze strony szlachetnej paczki bo mamy za duże dochody.Pomoc dla tych co nie chce im się pracować czy dla tych co nie mogą bo muszą opiekować się niepełnosprawnymi i są w potrzebie.

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Chcecie faktycznej poprawy życia najuboższych , czy robicie tylko dobre wrażenie i trochę szumu wokół SIEBIE . Więc pomóżcie się tym najbardziej pokrzywdzonym zorganizować w stowarzyszenie: oni najlepiej znają swoją sytuację, z życia – a nie patrząc z boku , są lepszymi ekonomistami niż wszyscy politycy razem wzięci , gdyż w olbrzymiej większości nie żyją na kredyt, a te skromne środki którymi dysponują muszą tak zagospodarować żeby przeżyć. Zamiast propagandy w tzw.” mediach publicznych” – zajmijcie się na serio takimi sprawami , a problem zniknie…………….

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x