Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Udane wino – tylko z pasją

W czwartkowej (24 sierpnia br.) audycji „Klubu Trójki”, której gośćmi byli Roman Myśliwiec, pionier podkarpackiego winiarstwa oraz Ewa Wawro, winiarz i autorka książki „Winnice Podkarpacia”, było nie tylko o produkcji polskiego wina, ale także o enoturystyce, coraz bardziej popularnej w Polsce.

Udane wino - tylko z pasją

Rozmówcy Dariusza Bugalskiego, dziennikarza radiowej „Trójki”, nie tylko przedstawili charakterystykę wina produkowanego w Polsce, ale także podkreślali jego walory, doceniane już na arenie międzynarodowej.

Polskie wina mogą śmiało konkurować z produkcjami włoskimi, chilijskimi czy francuskimi. Potwierdzeniem tego są chociażby liczne medale i nagrody, jakie zdobywają na międzynarodowych konkursach (mimo tego, że biorą w nich udział zaledwie od trzech lat).

Aby dowiedzieć się więcej na temat winiarskie, zapraszamy do wysłuchania całej audycji:  kliknij!

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wtyczka
wtyczka
2024 lat temu

Na początek połaczyć urzędy powiatowe i miejskie.Przekazać do Gorlic i Starostwo powiatowe i Urząd miejski.W Jaśle stworzyć Oddziały tych urzędów.Będzie to jedyny skuteczny ratunek dla regionu jasielskiego.W dalszej kolejności do Gorlic przekazać Szpital

dziadzio
dziadzio
2024 lat temu

I to jest myśl!! jaką pieśń będziemy mogli (zaśpiewać jeszcze???)-by nas nie gnębił ; WRÓG;ki

ujn
ujn
2024 lat temu

z pasją do kasy bez podatku…

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x