Rozmaitości i ciekawostki

W najbliższą niedzielę hotel z Jasła w „Piekielnym Hotelu” na TVN

Podkarpacie. Miejscowość Jasło. Hotel Małopolska. Dawno temu obiekt był modnym miejscem, ale jego dobra sława przeminęła z wiatrem. Dziś obecny dzierżawca nie potrafi przywrócić miejscu dawnego blasku. Dlaczego tak się dzieje?

Będzie piekielnie… 🙂

Posted by Piekielny Hotel TVN on 9 maja 2015

Do hotelu nietrudno trafić, bo kiczowata elewacja krzyczy z daleka. Za to wejście zostało skutecznie ukryte i Małgorzata Rozenek otworzyła troje drzwi zanim jej oczom ukazała się recepcja. A co na nią czekało w środku? Pokoje niespełniające standardu trzech gwiazdek, pozrywane zasłony, drzwi od kabiny prysznicowej wymagające krzepy strongmana, by je otworzyć. A to nie koniec niespodzianek…

Właściciel to twardy przeciwnik. Nie słucha rad, argumentów i nie potrafi odnaleźć winy w swoim postępowaniu. Szczególnie względem personelu, a konkretnie jednego pracownika – Ewy, która poświęca życie prywatne, by hotel jako tako funkcjonował. Niczym prządka wielozadaniowa pracuje na kilka etatów. Obsługuje recepcję, przyjmuje gości, negocjuje organizację wesel i imprez okolicznościowych i … dorzuca opał do pieca w kotłowni. Właściciel niestety nie widzi w tym nic złego. Czy taka postawa Oktawiana sprawi, że jego najbardziej oddana pracownica w końcu weźmie nogi za pas?

Małgosia i jej eksperci mają plan. Oktawian przejmie wszystkie obowiązki, a Ewa weźmie sobie wolne… Czy właściciel poradzi sobie w pojedynkę? Jaki plan naprawy mają Małgosia i eksperci? Zobaczycie już w najbliższą niedzielę o godz. 18.00, w programie „Piekielny Hotel”.

TVN

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x