r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Zgłoś swój pomysł

Zgłoś swój pomysł
Zapowiedź

Biuro Wspierania Inicjatyw Społecznych Wydziału Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle zachęca wszystkich mieszkańców Jasła, przedstawicieli organizacji społecznych oraz nieformalnych grup inicjatywnych do składania propozycji pomysłów i inicjatyw, które chcieliby zrealizować 2014 roku.

Zgłoszenia można składać mailowo kss4@um.jaslo.pl lub osobiście w każdy poniedziałek w lokalu Biura (ul. Floriańska 8a, w godzinach od 16 do 17 – można umówić się na dogodny termin – tel. 502 279 007).

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
zawodnikmma Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mma
Gość
mma

Inicjatywę można zgłosić, ale to jak pisanie wierszy „do szyflady” 🙂
Jedna inicjatywa sportowa z „pomocą” naszych urzędników o mały włos w tym roku by nie ruszyła…
TSS organizuje lige, która daje młodzieży zajęcie inne niż chlanie w piątkowy wieczór – to urzędaski to z chęcią „wspierają” coraz wyższymi cenami za wynajem hali. A przecież to cykliczna impreza, na której i tak urządy wyszedłby na swoje. To się nazywa wspieranie inicjatyw!

zawodnik
Gość
zawodnik

dokladnie o to jak wspieracie sport w Jasle, niedlugo juz nawet ligi halowej organizowanej przez TSS nie bedzie, bo wpisowe bedzie wynosilo 1500zł, nie wszytskich stac na taki wydatek a gdyby wpisowe bylo mniejsze znalezliby sie i chetni, bloby dwa razy wiecej druzyn, ale po co liga halowa czy nawet jakis turniej organizowac w weekend lepiej jedynie zamiescic ogloszenie o mozliwosci wspierania inicjatyw…

Close
X