r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Złote Gody w Jaśle

14 małżeństw z Jasła spotkało się, aby wspólnie świętować swoje „Złote Gody” czyli 50 lat pożycia małżeńskiego. Szanownych jubilatów serdecznie powitała Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Dybaś oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Elżbieta Stec. Uroczystość odbyła się 21 września w Urzędzie Miasta.

Burmistrz Maria Kurowska na mocy postanowienia Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego, z dnia 28 lipca 2010 r. wręczyła dostojnym jubilatom Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz złożyła gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności.

Medale otrzymali: Krystyna i Adam Augustynowie, Wiktoria i Stanisław Berkowiczowie, Alina i Stanisław Budnikowie, Maria i Adam Frączkowie, Janina i Jan Knastowie, Maria i Józef Musiołowie, Maria i Stanisław Ochałkowie, Jadwiga i Jan Richterowie, Janina i Zbigniew Rutanowie, Stanisława i Stanisław Szczepanikowie, Maria i Mieczysław Świątkowie, Maria i Jan Tutajowie, Helena i Michał Tyrpakowie, Barbara i Czesław Wojdyłowie.Na uroczystości niestety nie pojawili się Państwo Józefa i Władysław Szetlakowie oraz Teresa i Ludwik Żebraccy.

Po części oficjalnej, w tle przygrywającego „Marsza Mendelsona” lampką szampana został wzniesiony toast za zdrowie Jubilatów. Nie zabrakło życzeń, wręczono również kwiaty oraz upominki. Następnie w przyjemnej atmosferze, jubilaci ze wzruszeniem wspominali minione 50 lat oraz dzielili się receptą na długie wspólne życie. Miłym zaskoczeniem okazało się, że wśród zaproszonych jubilatów były także pary z 57. a nawet z 59. letnim stażem małżeńskim:

Cieszę się że mogę dzisiaj Państwa gościć, ze możemy się spotkać, porozmawiać, powspominać. Dzisiaj to spotkanie jest realnym potwierdzeniem tego ze największa jest miłość. Gratuluję że tak pięknie potrafiliście pokochać i na tak długie lata – powiedziała podczas uroczystości burmistrz, Maria Kurowska.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Uwieńczeniem uroczystości było wspólne, pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników spotkania.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
.dawidszacuneczek!nie zadowolony.. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
obserwator
Gość
obserwator

Gratulacje wszystkim!

A ja widzę Pańtwa Bosaków, którzy siepojawili i są na zdjęciu a o nich nie piszecie!

.
Gość
.

A gdzie Janushowie?

..
Gość
..

A Jolanta i Andrzej S. ?

nie zadowolony
Gość
nie zadowolony

bardzo nam przykro ale nie podano nazwiska mojego kolegi zrubta korekte bo nie ładnie sie zachowaliscie nie podajac wszystkich a siedza miedzy pania.K od lewej strony

szacuneczek!
Gość
szacuneczek!

Teresa i Ludwik Żebraccy.:D:D:D:D

dawid
Gość
dawid

Zlot mocherowych beretow, Ojca Dyrektora tylko brakuje

.
Gość
.

No a moi dziadkowie tez mieli w tym ro 5o lat i co?! ani widu ani slychu

Close
X