Rozmaitości i ciekawostki

Zobacz, jak wygląda Jasło w Google Street View!

W sierpniu ubiegłego roku samochody Google Street View rozpoczęły swoją pracę na terenie naszego kraju. Od dzisiaj możemy obserwować całą Polskę, dzięki czemu możemy zobaczyć jak wygląda nasz cały region.

Zobacz, jak wygląda Jasło w Google Street View. nz. fragment ulicy 3-Go Maja w Jaśle (fot. Google Street View)

Jeszcze niedawno można było zobaczyć zdjęcia z największych miast naszego kraju, ale też fragmenty Jasła, między innymi ulicę Lwowską, Bieszczadzką, czy Krakowską. Od dzisiaj, w aplikacji możecie podróżować po całym Jaśle i innych miastach z całej Polski.

Google Street View jest jedną z funkcji popularnych map od Google’a, które zapewniają panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikowi na wyświetlenie poszczególnych elementów. Zdjęcia z Jasła, które możemy oglądać, zostały wykonane w ubiegłym roku przez samochody Google ze specjalnymi kamerami panoramicznymi.

nz. fragment ronda przy ulicy Kołłątaja w Jaśle - rondo im. Hugona Steinhausa (fot. Google Street View)

Z tego miejsca zachęcamy do obejrzenia zakątków jasielszczyzny oraz wyruszenia w wirtualną podróż po najciekawszych miastach Polski. Może to będzie dobra inspiracja na ciekawe spędzenie zbliżającego się długiego weekendu majowego.

Aby zobaczyć tam również Jasło, należy wejść na stronę www.maps.google.pl i wpisać w wyszukiwarce “Jasło”, a następnie przeciągnąć pomarańczową postać, która znajduje się po lewej stronie mapy. Po chwili zobaczymy zdjęcia. Google fotografuje tylko miejsca publiczne, a rejestracje pojazdów oraz twarze osób znajdujących się na nich są zamazywane. Możecie także w szybki sposób odpalić mapy poprzez ten link (podróż zaczynamy przy kościele oo. Franciszkanów w Jaśle).

Jak Wam podoba się Google Street View? Liczymy na Wasze opinie w tym temacie.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
2024 lat temu

Wspaniała promocja dla miast, ale też dla naszego kraju i ogólnie nawet Jasła..! Google to jednak potęga!

mmj
mmj
2024 lat temu

wygląda zajebjaszczo 🙂 hehe

LUZAK
LUZAK
2024 lat temu

Wygląda to to jak rondo na pastwisku pomiędzy blokowiskiem…Co tu jest do promocji??? Każda wieś ma to co widać…Ktoś nie wie na czym polega promocja miasta,albo ją chce zamienić w pośmiewisko.I to wszystko!

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Luzak ty tepoto to nie chodzi o rob]ndo tylko o wirtualny spacer po Jasle.Na zachodzie jest to norma wiec i u nas sie pojawia.Doczytaj artykul do konca wejd zobacz jak mozna pospacerowac po miescie i pozniej komentuj bo glupoty wygadujesz czlowieku.

sokol
sokol
2024 lat temu

21 kwietnia już widziałem że są zdjęcia. Nie tylko Jasła ale też DK28 i innych.

LUZAK
LUZAK
2024 lat temu

Anonim,a co to ja bałaganiarstwa nie widział,albo trawy,kup psich,piachu po zimie na drogach,i oblezionych czasem elewacji, ruder w centrum.Nie zachwycaj się tym co na to nie zasługuje.Nie bądź klakierem ,a komentatorem

ixi
ixi
2024 lat temu

W KONCU WIDAC TE CHWASTY NA CHODNIKACH!!!!! Rob pan cos panie Burmistrzu!

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x