Piłka nożnaSport

AP Jasło wygrywa finał Deichmanna w Krośnie

AP Jasło rocznik 2004 grający w barwach Chorwacji wygrał (14.06) w Krośnie finał Minimistrzostw Deichmanna w kategorii U-11.

AP Jasło wygrywa finał Deichmanna w Krośnie

1/8 finału nasza drużyna zagrała z Brazylią. Początek nerwowy, gra nie układała się tak jak byśmy tego chcieli. Najważniejsze, że wygrywamy ten mecz 2:0 /2 – Mateusz Niedziałkowski/. W ćwierćfinale gramy z reprezentacją USA. Od początku do końca nasza dominacja. Szybko strzelone bramki pozwalają grać ładnie i skutecznie. Wygrana 7:0 /2 -P. Berkowicz, 2 M. Samborski, M. Niedziałkowski, M. Zabadała, P. Filipak/ bardzo ucieszyła naszych zawodników i kibiców. W półfinale gramy z rewelacją tych finałów reprezentacją Urugwaju. Zagraliśmy od początku do końca bardzo dobry mecz i wygrywamy zasłużenie 2:0 /P. Berkowicz, M. Niedziałkowski/. W drugim półfinale Argentyna wygrała 2:0 z Niemcami /UKS 6 Jasło/ i nie doszło do jasielskiego finału na Deichmannie. W meczu o 3 miejsce Urugwaj wygrywa z Niemcami 5:1 i zdobywa brązowe medale.

Finałowy mecz ułożył się nam bardzo dobrze. W 4 minucie M. Niedziałkowski strzela bramkę na 1:0. Później gra się wyrównała. W 8 minucie tracimy bramkę po rzucie rożnym. W drugiej połowie z każdą minutą gramy coraz lepiej. W 15 minucie Przemek Filipak strzela bramkę na 2:1. Po chwili ponownie P. Filipak trafia po raz drugi i prowadzimy 3:1. Do końca meczu kontrolujemy sytuację na boisku i w nagrodę oprócz złotych medali i pięknego pucharu mamy bilet na finałowy turniej do Wałbrzycha! W Wałbrzychu zagramy m.in. z Zawiszą Bydgoszcz, Koroną Kielce, Widzewem Łódź, Piastem Gliwice, Pogonią Szczecin i Śląskiem Wrocław.

Skład Chorwacji: Wiktor Potera, Szymon Tusiński, Mikołaj Zabadała, Adrian Więcek, Sebastian Ratuszniak, Paweł Berkowicz, Mateusz Niedziałkowski, Przemysław Filipak, Maciej Samborski, Wojciech Kotulak, trener Janusz Sokołowski.

Akademia Piłkarska Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x