Czarni strzelili trzy gole w meczu z Nową Sarzyną… dwa do swojej bramki (foto)

Piłkarze trenera Roberta Hapa strzelili w sobotnie popołudnie trzy bramki w meczu przed własną publicznością z Unią Nowa Sarzyna, jednak dwie z nich wpadło do własnej siatki.

Czarni strzelili trzy gole w meczu z Nową Sarzyną... dwie do swojej bramki (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Dzisiejsze spotkanie nie może zostać zaliczone do udanych, bowiem Bernacki oraz Maczuga trafili dwa razy do własnej bramki, tym samym fundując podopiecznym trenera Wtorka komplet punktów w spotkaniu wyjazdowym.

Pierwsza odsłona meczu zdecydowanie należała do zawodników trenera Roberta Hapa, bowiem już w drugiej minucie przed stuprocentową sytuacją strzelecką stanął Dziobek, który przechwycił piłkę w polu karnym nowosarzynian i posłał ją minimalnie obok słupka przyjezdnych. Następną dogodną sytuację strzelecką dla jaślan zmarnował Kukowski, który dopadł piłkę w polu karnym, mijając przed tym obrońców gości, ale na jego drodze znalazł się jeszcze bramkarz, którego niestety 22-letni pomocnik jasielskiego zespołu nie zdołał go pokonać. Pierwsza odsłona meczu w ramach XII serii spotkań zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po rozpoczęciu drugiej połowy meczu, przez pierwsze dwadzieścia minut na boisku, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. W 62. minucie doszło do bardzo kontrowersyjnej sytuacji. Sędzia boczny sygnalizował pozycję spaloną, gra toczyła się dalej, Dariusz Bernacki, chcąc zażegnać niebezpieczeństwo delikatnie musnął piłkę, która niefortunnie wpadła do bramki Kwieka. Arbiter główny przyznał bramkę dopiero po konsultacji z sędzią liniowym. Pięć minut później drugą bramkę zdobywają jaślanie, tym razem pierwszą na swoje konto. Strzelcem bramki jest Złotek, który strzałem głową pokonał Wierzgacza. W doliczonym czasie gry powtórzyła się sytuacja z 63. minuty. Maczuga nie zrozumiał się z bramkarzem Czarnych i wbił piłkę do własnej bramki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 na korzyść podopiecznych trenera Wtorka, którzy nie zdobyli żadnej bramki w sobotnim spotkaniu.

Czarni: Kwiek – Setlak (60′ Kulig), Bernacki, Remut, Maczuga – Dziobek, Chrząszcz (66′ Warchoł), Góra (79′ Kurowski), Kukowski, Munia (77′ Halz) – Złotek.

Unia: Wierzgacz – Bigas, Pydych, Bartnik, Oślizło – Skała, Wtorek, Lebioda, Mistrzyk (63′ Bieńkowski) – Bednarz (63′ Sierżęga), Juda.

Zobacz fotorelację z meczu autorstwa Przemysława Janasa.