Czwarta z rzędu porażka Czarnych Jasło. Tym razem 5:0 z Bukową Jastkowice

Porażką 5:0 zakończyło się dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z Bukową Jastkowice rozgrywane w ramach IV kolejki IV ligi podkarpackiej. Do 40 minuty byliśmy równorzędnym przeciwnikiem w meczu.

Czwarta z rzędu porażka Czarnych Jasło. Tym razem 5:0 z Bukową Jastkowice (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Niestety przypadkowe dotknięcie piłki ręką w polu karnym spowodowało, iż sędzia podyktował rzut karny, którego gospodarze nie zmarnowali i wyszli na prowadzenie w meczu. Niestety tuż przed przerwą Bukowa Jastkowice podwyższa prowadzenie w meczu a do szatni gospodarze schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

10 min po rozpoczęciu drugiej połowy wpada trzecia bramka dla gospodarzy, która wyraźnie podcięła skrzydła Naszej drużynie. Gospodarze zdołali strzelić jeszcze 2 bramki a na tablicy wyników po 90 minutach gry widniał wynik 5:0 dla gospodarzy. Nasza drużyna stwarzała sobie sytuacje strzeleckie, m.in. Świątkowski oraz Dziedzic, lecz niestety piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki gospodarzy.

Mimo tak wysokiej porażki, Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko a na szczególne wyróżnienie zasługuje Wojciech Dziedzic, który mimo przeciwwskazań lekarza rozegrał cały mecz z kontuzją głowy.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Bazan, Pham Van (70′ Borowiec), Setlak, Kmiecik, Munia, Chrząszcz, Kostrząb, Majewski, Warchoł, Dziedzic, Świątkowski (75′ Podgórski)