Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Derby trampkarzy starszych dla Karpat(foto)

Zespół Karpat Krosno zwyciężył dziś w derbach trampkarzy starszych, podopieczni Roberta Podkulskiego przegrali aż 1:4.

Derby trampkarzy starszych dla Karpat (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W pierwszej połowie goście zdołali zdobyć dwie bramki, które zadecydowały o losach spotkania. W drugiej połowie krośnianie zdołali jeszcze dwa razy pokonać jasielskiego bramkarza. W końcówce spotkania bramkę honorową dla gospodarzy zdobył Ireneusz Brożyna.

Zobacz fotorelację!

W obecnej chwili jaślanie zajmują pierwszą pozycję  w ligowej tabeli z dwoma punktami przewagi nad drugą w tabeli Stalą Mielec. Więcej informacji związanych z drużyną trampkarzy starszych  znajdą Państwo na stronie internetowej : www.czarnijaslo96.futbolowo.pl