Piłka nożnaSport

Dwie grupy rozgrywkowe w lidze trampkarzy starszych i młodszych

Ze względu na dużą liczbę zespołów zgłoszonych do rozgrywek trampkarzy starszych i młodszych Wydział Gier Podkarpackiego ZPN postanowił podzielić drużyny młodzieżowe na dwie grupy.

Rozgrywki młodzieżowe (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Po zakończeniu piłkarskich zmagań w grupach, rozpocznie się dodatkowa runda, w której najlepsze kluby powalczą o mistrzostwo ligi, a pozostałe ekipy o poszczególne miejsca, według klucza: 1A – 2B, 1B – 2A, 3A – 3B, 4A – 4B, itd.

Drużyny młodzieżowe Czarnych Jasło trafiły do grupy A, gdzie znalazły się także: Wisłoka Dębica, Unia Nowa Sarzyna, Stal I Mielec, Stal Stalowa Wola, Igloopol Dębica, Stal II Mielec, Pogoń Leżajsk, Siarka Tarnobrzeg.

W najbliższym sezonie udział w Podkarpackiej Lidze Trampkarzy Starszych wezmą chłopcy urodzeni w 1997 r. i młodsi, natomiast w Lidze Trampkarzy Młodszych zawodnicy z rocznika 1998 i młodsi. Tych pierwszych poprowadzi trener Mariusz Maczuga, drugą grupę po przejęciu od UKS Szóstka Jasło były trener drugiego zespołu seniorów – Marek Bukowski. Treningi obu zespołów rozpoczną się zaraz na początku sierpnia.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x