r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Dziecięca liga halowa OZPN Krosno rocznik 2003

Pierwsza kolejka Dziecięcej Ligi Halowej OZPN Krosno chłopców rocznik 2003 i młodszych odbyła się 5 stycznia w Jaśle. W rozgrywkach wzięła udział drużyna SZÓSTKI rocznik 2003.

Dziecięca liga halowa OZPN Krosno rocznik 2003

Dnia 19 stycznia 2013 r. jasielska SZÓSTKA wzięła udział w drugiej kolejce Dziecięcej Ligi Halowej, która tym razem odbyła się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dukli. UKS SZÓSTKA rocznik 2003 zagrała w składzie: Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Alan Szerląg, Kuba Kosik, Mikołaj Rak, Igor Wanat, Kacper Warchoł, Marcel Witkoś.

Pierwszy mecz SZÓSTKA rozegrała z AP Jasło, który po zaciętej walce zakończył się wygraną 0:2 po rzutach wolnych Mikołaja Raka i Dawida Nachmana. Drugi pojedynek stoczyła z drużyną z Wojaszówki również wygrywając 0:1 – bramka Dawid Nachman. Kolejnymecz rozegrany z Brzozovią zakończył się wynikiem 0:2 – dwie bramki zdobył Mikołaj Rak.

Dziecięca liga halowa OZPN Krosno rocznik 2003

Mecz z drużyną Ekoball Sanok po wyrównanej walce zakończył się remisem 1:1 – bramka Dawid Nachman. Pojedynek SZÓSTKI z Beniaminkiem zakończył się również remisem 0:0. Szósty mecz rozegrany podczas tego turnieju z Beskiem zakończył się pewną wygraną 0:3 – bramki Mikołaj Rak i dwie Alan Szerląg. Ostatni pojedynek Szóstka stoczyła z drużyną z Dukli również wygrywając 0:2 po bramkach Mikołaja Raka i Igora Wanata. Wszystkim zawodnikom Szóstki rocznik 2003 gratulujemy i życzymy powodzenia na następnych turniejach.

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x