r e k l a m a
Sport

,,Family Cup” w Jaśle. Ciborowski: „Impreza przekroczyła wszelkie rekordy”

Klub Sportowy Speed Jasło oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Urzędem Miasta Jasła był organizatorem IX Amatorskich Mistrzostw Świata w Pływaniu ,,Family Cup”.

,,Family Cup" w Jaśle. Ciborowski: "Impreza przekroczyła wszelkie rekordy" (fot. Przemysław Janas)

W odbywających się cyklicznie zawodach pływackich wzięło udział blisko czterystu zawodników z kilku województw oraz ze Słowacji.

Jak podkreślają organizatorzy impreza ma na celu upowszechnienie sportu amatorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem zawodów pływackich, w których udział mogą brać całe rodziny.

Damian Ciborowski, prezes KS ,,Speed" Jasło (kliknij, aby powiększyć)

– Rozdaliśmy dzisiaj ponad trzysta medali dla wszystkich dzieci, dzięki naszym sponsorom mogliśmy zakupić bardzo ciekawe nagrody dla uczestników dzisiejszej imprezy. W ciągu roku w Jaśle robimy jedna wielką imprezę pływacką, natomiast organizujemy również powiatowe mistrzostwa szkół oraz mistrzostwa Jasła – mówi Damian Ciborowski prezes klubu „Speed” Jasło.

Zawody rozgrywane były w jedenastu konkurencjach pływackich. W zmaganiach indywidualnych dzieci do lat sześciu miały do pokonania dystans 12,5 metra na brodziku. Pozostali zawodnicy rywalizowali na basenie głównym, na dystansie 25 m. W sztafecie rodzinnej pływacy mieli do pokonania dystans 4×25 metrów stylem dowolnym.

Zobacz fotorelację! (fot. Przemysław Janas)

,,Family Cup" w Jaśle. Ciborowski: "Impreza przekroczyła wszelkie rekordy" (fot. Przemysław Janas)

Tytuł najlepszej pływackiej rodziny zdobyli państwo Kuryło z Wapiennego. Na drugim miejscu uplasowała się rodzina Ciborowskich. Na ostatnim miejscu na podium stanęła rodzina Ziarowskich.

Pobierz wyniki (format. doc)

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jazdaaaaaaaWymaganetEDDYkasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kasia
Gość
kasia

Gratuluję kochani świetnej imprezy

tEDDY
Gość
tEDDY

Fajna impreza Damian!

Wymagane
Gość
Wymagane

Co to Panie Janas znaczy że impreza przekroczyla wszelkie rekordy? Uważam, że lapsusa słownego Pana Ciborowskiego należało zmienić na jakieś inne słowo. Chyba, że się nie znam a Pan wie lepiej.

jazdaaaaaaa
Gość
jazdaaaaaaa

wszystkie wyniki na http://www.familycap.pl

Close
X