Gminny Turniej tenisa Stołowego OPEN o Puchar Dyrektora GOK w Nowym Żmigrodzie

W wtorkowe popołudnie 12 lutego 2013 roku odbył się zorganizowany w ramach ferii Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: SP i Open. Zawody rozgrywane zostały systemem do dwóch przegranych meczów. W zawodach wzięło 20 Zawodników z Nowego Żmigrodu, Łysej Góry, Brzezowej, Mytarki oraz Łężyn.

W kategorii SP pierwsze miejsce zajął Damian Kostrząb, drugie miejsce zajął Krystian Kurdziel, trzecie miejsce zajął Bartosz Marszałek a czwarte Bartosz Głód wszyscy z Nowego Żmigrodu. W kategorii powyżej SP tak zwanej Open zwyciężył Adam Durał z Mytarki przed Dawidem Pawlukiem, Arturem Trzeciakiem obaj z Nowego Żmigrodu oraz Piotr Cieklińskim z Brzezowej.

Wszyscy wymienienie zawodnicy otrzymali z rąk dyrektora GOK pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie w imieniu organizatora dziękuje wszystkim uczestnikom .