Sport

I Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Brzyska za nami! (foto, TV)

Blisko stu uczestników wzięło udział w I Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Brzyska Rafała Papciaka, które odbyło się w niedzielne popołudnie na terenie gminy.

I Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Brzyska za nami! (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Punktualnie o dwunastej, spod parkingu przy urzędzie gminy wystartowali pierwsi zawodnicy, który mieli do pokonania trasę mierzącą ponad trzy kilometry, wokół pałacyku, urzędu gminy oraz po urokliwych zakątkach gminy.

„Puchar Smoka” to impreza, która odbywa się cyklicznie od ponad czternastu lat. W tym roku, pierwsza edycja odbyła się w Kątach, następnie Foluszu, Brzyskach, natomiast podsumowanie tegorocznej edycji będzie miało miejsce 28 lipca w Nowym Żmigrodzie.

I Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Brzyska za nami! (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Szczęściem naszym było to, że mogliśmy współorganizować tegoroczną edycję „Pucharu Smoka”. Jeśli zawodnicy wynieśli stąd dobre wspomnienia, to jest to nasz sukces i chciałbym, aby na stałe wpisało się to w harmonogram imprez na terenie naszej gminy – mówił Rafał Papciak, wójt gminy.

I Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Brzyska za nami! (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Niedzielne zawody zostały podzielone na kilka kategorii wiekowych, w których startowali zawodnicy ze stowarzyszeń cyklistów, a także rowerzyści, którzy nie byli zrzeszeni w żadnych klubach. Sponsorami zawodów byli: „Trio Jasło”, „Podkarpacka Szkoła Wyższa w Jaśle”, „Argus Energy”, „PGE Energia Odnawialna S.A.”, firma „Goggle”, a także „Techotronic” oraz „Lider Jasło”.

Patronat medialny nad zawodami objął Jasielski Portal Informacyjny Jaslonet.pl. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnych zmagań rowerzystów na terenie gminy Brzyska.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x