SiatkówkaSport

IV Memoriał. im Jerzego Janusza

W dniu 28.04.2012. został rozegrany IV Memoriał. im Jerzego Janusza. W rozgrywkach o miano najlepszego zespołu w tym turnieju uczestniczyło cztery zespoły.

IV Memoriał. im Jerzego Janusza (fot. Organizatorzy)

Najlepszą ekipą została drużyna złożona z byłych zawodniczek trenera Jerzego Janusza CZARNE JASŁO, drugie miejsce zajęły zawodniczki UKS MOSiR JASŁO, trzecie miejsce dla zespołu LUKS TYTAN ROPA, a czwarte miejsce przypadło ekipie FIT JASŁO. Warto nadmienić iż w zespole CZARNE JASŁO występowała Dorota Pykosz wychowanka trenera Jerzego Janusza, wielokrotna reprezentantka Polski, brązowa medalistka ME Kobiet w Piłce Siatkowej 2009 r , trzykrotna Mistrzyni Polski z ekipą BANK BPS Muszynianka Fakro Muszyna.

Organizatorem tego turnieju były zawodniczki trenera Jerzego Janusza, współorganizatorem był UKS MOSiR JASŁO, oraz MOSiR w Jaśle.
Turniej poprowadzili jako sędziowie Mariusz Gadzina (Plus Liga M/K, Grzegorz Janusz I Liga M/K)