SportWażne wydarzenia

Jaślanin vice Mistrzem Polski w kulturystyce

W dniu 31 marca odbyły się III Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Kłodzko 2012 r. Szymon Błasik uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, zdobył Vice-Mistrzostwo Polski w Kategorii Open do 18 lat.

Jaślanin vice Mistrzem Polski w kulturystyce (fot. archiwum)

Jest to drugi sukces w przeciągu tygodnia Jasielskiego Klubu Kształtowania i Modelowania Sylwetki „ATLAS”. Po wygranych Debiutach w Ostrowi Mazowieckiej przez Artura Bala, młody Szymon odnosi kolejny sukces. Przygotowanie Szymona trwało 9 miesięcy intensywnych treningów, zmiennych planów dietetycznych oraz treningowych.

„To młody i ambitny chłopak, z którym dobrze mi się pracowało podczas treningów. Zmotywowany i konsekwentny w realizacji zamierzonych celów wytrwał najcięższe dni treningowe, oraz ścisłą dietę, co nawet dla doświadczonego zawodnika jest nie lada wyzwaniem na tle fizycznym i psychicznym – powiedział Trener Hubert Kamiński
Szczególne podziękowania jako Zarząd Klubu „ATLAS” kierujemy do sponsora firmy „Argus” w Jaśle, dzięki której możliwy był wyjazd i start Szymona w Mistrzostwach Polski, poświęcenie i zaangażowanie Trenera Huberta Kamińskiego, oraz  Dyrektora Siłowni Mosir Jasło Pana Tadeusza Baniaka za nieodpłatne udostępnienie obiektu siłowni oraz sali fitness do nauki pozowania.

Jednocześnie Klub zaprasza na siłownie Mosir Jasło w ramach akcji „Trenuj z Atlasem” w ramach dofinansowania ze środków Urzędu Miasta Jasła do końca czerwca bieżącego roku. Każdy nowy członek Klubu otrzymuje Plan Treningowy i Dietetyczny gratis!!!

Zarząd Klubu „Atlas” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x