Judo i karateSport

Judocy UKS ASW-Judo Jasło trenowali za oceanem

W dniach 14-23.02.2013 reprezentacja naszego klubu przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie na zaproszenie zaprzyjaźnionych klubów brała udział w zawodach oraz treningach.

 alt=
Judocy UKS ASW- Judo Jasło trenowali za oceanem

W czasie treningów z zawodnikami z wielu różnych krajów zdobyliśmy ogromne doświadczenie, co na pewno pozytywnie wpłynie na formę naszych wychowanków w rozpoczynającym się sezonie startowym. Zaraz po przylocie udaliśmy się na treningu do trenera reprezentacji USA Roberta Proksy, który oprócz tego, że nauczył nas wiele, to dodatkowo zaopiekował się nami.

 alt=
Judocy UKS ASW- Judo Jasło trenowali za oceanem

Najważniejszym punktem naszego zgrupowania był udział w zawodach sportowych, w których nasi zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony zdobywając czołowe lokaty. Dzięki uprzejmości organizatorów Aleksandra Stanek oraz Cezary Bania mieli możliwość sprawdzenia się w rywalizacji w dwóch kategoriach, w których uplasowali się na czołowych miejscach.

 alt=
Judocy UKS ASW- Judo Jasło trenowali za oceanem

Ola wywalczyła dwa złote medale, natomiast Czarek złoty i srebrny. Kolejne złote medale dla Polski zdobyły Joanna Nocula, Katarzyna Kolbusz, Paulina Górniak oraz trener Przemysław Czarnecki, który rywalizował w grupie Masters. Srebrny medal w grupie masters wywalczył Wiktor Czyżowicz.

 alt=
Judocy UKS ASW- Judo Jasło trenowali za oceanem

Na trzecim stopniu podium stanęła Oliwia Brągiel. Turniej był dla nas bardzo udany, nasi wychowankowie stoczyli wiele emocjonujących walk, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na ich poziom sportowy. Po zawodach od razu udaliśmy się do Nowego Jorku, gdzie już czekały nas kolejne wyzwania.

 alt=
Judocy UKS ASW- Judo Jasło trenowali za oceanem

Codziennie trenowaliśmy w innym klubie, z innymi zawodnikami. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanych trenerów posiadających wysokie stopnie mistrzowskie w judo. Pobyt w Stanach Zjednoczonych nie byłby możliwy bez pomocy Urzędu Miasta Jasła, firmy Petrosoft oraz wielu innych, które wspierają naszą działalność.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.

UKS ASW–JUDO JASŁO
www.judo–jaslo.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rajdek
Rajdek
2024 lat temu

Gratuluję wam i życzę powodzenia w dalszym rozwoju

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x