Judo i karateSportWażne wydarzenia

Judocy UKS ASW – JUDO JASŁO wywalczyli medale na prestiżowym turnieju w Rumunii

W miniony weekend tj 22-23.09.2012 czteroosobowa reprezentacja klubu UKS ASW – JUDO JASŁO wraz trenerem Przemysławem Czarnecki udała się na turniej do miasta Arad w Rumunii.

W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodnikówz Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy oraz Rumunii. Turniej stał na wysokim poziomie a nasi reprezentanci pokazali, że zawsze można na nich liczyć. Złote medale wywalczyły Paulina Górniak (48kg) oraz Katarzyna Kolbusz (36kg).

Natomiast brązowy medal wywalczyła Natalia Nocula (32kg) Niestety do pełni szczęścia brakło medalu Dawida Szczepanika (42kg), który ostateczni skończył rywalizację tuż za podium przegrywając walkę o brązowy medal. Dodatkowo nasze dziewczyny wywalczyły I miejsce w klasyfikacji medalowej czym udowodniły, że są w bardzo dobrej formie przed zbliżającym się Pucharem Polski, który odbędzie się w Warszawie.