Judo i karateSportWażne wydarzenia

Judocy UKS MOSiR Jasło na prestiżowych zawodach w Bochni

W dniu 24 czerwca, odbył się XV Międzynarodowy Turniej JUDO w Kopalni Soli z Bochni. Są to bardzo mocne zawody i dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Walki prowadzone były w niecodziennej i wyjątkowej scenerii, w Komorze Ważyn 248 metrów pod ziemią.

Judocy UKS MOSiR Jasło na prestiżowych zawodach w Bochni

Na zawodach zjawiło się 432 zawodników z ponad 50 klubów z 11 krajów: Węgier, Słowenii, Niemiec, Estonii, Chorwacji, Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy i całej Polski. Nasz klub UKS MOSiR Jasło, reprezentowało 5 zawodników. Którzy pokazali się z jak najlepszej strony, zdobywając 2 medale.

Judocy UKS MOSiR Jasło na prestiżowych zawodach w Bochni

Najlepszy wynik i złoty medal wywalczyła Marlena Gajecka. Natomiast jej siostra Adriana Gajecka wywalczyła brąz. Niestety, nie wszystkim udało się przebrnąć przez walki eliminacje, grupy wagowe i wiekowe były bardzo liczne i wystarczył jeden mały błąd, który eliminował z dalszych rozgrywek. Walk eliminacyjnych nie podołali : Beata Lejkowska, Patryk Piątek i Grzegorz Żytniak. Wielkie gratulacje za wspaniałą postawę sportową i na pewno, duża nauka na przyszłe starty.

Judocy UKS MOSiR Jasło na prestiżowych zawodach w Bochni

Dodatkowa atrakcją dla wszystkich chętnych zawodników była możliwość zwiedzenia z przewodnikiem tej najstarszej kopalni soli. Serdeczne podziękowanie dla rodziców za pomoc w wyjeździe oraz sponsorom, którzy pomagają w rozwoju tych młodych adeptów.

UKS ”MOSIR” JASŁO
www.judomosir.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x