r e k l a m a
Sport

Już jutro – Wyścig „Solidarności” i Mini Wyścig „Solidarności”

Jutro, 30 czerwca, na jasielskim Rynku odbędzie się START 2-go etapu Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.Już od godziny 10.30 do 11.30 przyjmowane będą zgłoszenia do Mini Wyścigu. Dzieci będą mogły startować w czterech kategoriach: przedszkolnej (do 7 lat), uczniowskiej młodszej (7-8 lat), uczniowskiej średniej (9-10 lat) oraz przedgimnazjalnej (11-12 lat).

Już jutro - Wyścig „Solidarności" i Mini Wyścig "Solidarności"

Program 22 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków rozpocznie się o godz. 13.20, wtedy nastąpi prezentacja liderów i dekoracja najlepszej ekipy. O godz. 14.30 odbędzie się START honorowy do 2-go etapu, a o 14.40 START ostry.

Trasa wyścigu sportowców obejmuje trzy okrążenia jasielskimi ulicami: Rynek, Kościuszki do Kołłątaja, Kołłątaja, 3-go Maja do Dworcowej, Dworcowa, Kościuszki do Rejtana, Rejtana do Floriańskiej, Floriańska, Rynek część wschodnia do Gołębiej, Gołębia do Wałowej, Wałowa, Modrzejewskiego do K. Wielkiego, K. Wielkiego, Rynek.

Kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu drogowym już od godziny 8.30. Wyłączone z ruchu będą ulice: Rynek, K. Wielkiego odcinek do skrzyżowania z ulicą Szajnochy, Kościuszki do Igielnej, P. Skargi do Basztowej i Gołębia dojazd do Rynku, a od godziny 11.00 ulice: Modrzejewskiego, Wałowa, P. Skargi do skrzyżowania z ulicą Śniadeckich.

Już jutro - Wyścig „Solidarności" i Mini Wyścig "Solidarności"

Zwracamy się z prośbą do kierowców o nieparkowanie w dniu wyścigu na wyżej wymienionych ulicach, szczególnie na ulicy Floriańskiej, Wałowej i Dworcowej oraz stosowanie się do wydawanych poleceń przez uprawnione osoby kierujące ruchem.

Ulice wyłączone z ruchu na czas przejazdu sportowców będą stopniowo odblokowywane. Najpóźniej ruch będzie puszczony przez centrum miasta ze względu na uporządkowanie terenu startu. Całkowite odblokowanie miasta przewidywane jest na godzinę 16.30.

Zapraszamy na jasielski Rynek!

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x