r e k l a m a
Judo i karateSport

Kolejne sukcesy judoków na Międzynarodowym Turnieju w Bochni

W dniach 18-19 czerwca odbył się XIV Międzynarodowy Turniej JUDO w Kopalnie Soli z Bochni. Walki prowadzone były w niecodziennej , wyjątkowej scenerii, w Komorze Ważyn 248 metrów pod ziemią. W tym roku na zawody przyjechało w sumie 432 zawodników z ponad 50 klubów z 11 krajów: Węgier, Słowenii, Niemiec, Estonii, Chorwacji, Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy i całej Polski.

Kolejne sukcesy judoków na Międzynarodowym Turnieju w Bochni

Nasz klub UKS MOSIR Jasło reprezentował 20 osobowy zespół młodych judoków, chcących sprawdzić się po roku ciężkiej pracy na ostatnich przed wakacjami zawodach..

Nie wszystkim udało się przebrnąć przez eliminacje bo grupy wagowe i wiekowe były bardzo liczne i wystarczył jeden mały błąd, który eliminował z dalszych rozgrywek. Najlepszy wynik i złoty medal wywalczyła Basia Śliwa. Nie miała innego wyjścia-  tak mocno była dopingowana przez swoje młodsze koleżanki z zespołu.

Kolejne sukcesy judoków na Międzynarodowym Turnieju w Bochni

Dobry wynik i srebrny medal wywalczyły: Gabrysia Kwaśny i Ola Dubiel. Brązowe medale zdobyli: Zuzia Motkowicz, Kornelia Mierzwa, Marlena Gajecka, Emilia Wiśniowicz, Zuzanna Kachlik, Franciszek Koszelnik, Michał Dubiel. Gratulujemy!

Kolejne sukcesy judoków na Międzynarodowym Turnieju w Bochni

Dodatkowa atrakcją dla wszystkich chętnych zawodników była możliwość  zwiedzenia z przewodnikiem tej najstarszej kopalni soli. Zawody pełne wrażeń i emocji – ale każdy mimo zmęczenia wrócił zadowolony! Gratulujemy organizatorom wspaniałej imprezy, na pewno pojawimy się tam też za rok na jubileuszowym XV Międzynarodowym Turnieju Judo.

UKS MOSIR JASŁO

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x