Komplet punktów na koniec rundy jesiennej zostaje w Jaśle (foto, wideo)

Zwycięstwem podopiecznych Roberta Hapa zakończyło się ostatnie spotkanie w rudzie jesiennej jasielskiego zespołu przed własną publicznością. Pierwsza połowa spotkania wołała o pomstę do nieba, natomiast druga była koncertowa w wykonaniu gospodarzy. Ostatecznie zawodnicy Igloopolu Dębica przegrali w Jaśle 3:1.

Komplet punktów na koniec rundy jesiennej zostaje w Jaśle (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)

Już pierwsze minuty spotkania mogły ustawić dalsze losy meczu, kiedy to do piłki w polu karnym gości dostał się Kukowski, ale po oddaniu strzału piłka powędrowała tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Psiode. Pomimo ciągłych ataków obu zespołów w pierwszej połowie nie udało zdobyć się żadnej bramki.

Druga połowa była znacznym kontrastem pierwszej. Już siedem minut po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania bramkę na 1:0 dla gospodarzy zdobył Kukowski. Na drugą bramkę jasielscy kibice czekali tylko cztery minuty, którą zdobył Wardęga. Dwadzieścia minut później piękną bramkę pieczętującą zwycięstwo jaślan zdobył Bieniasz. Trzy minuty później honorowe trafienie dla gości zdobył Brzostowski, który bez większych problemów wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.