Koniec przygody z Pucharem Polski. Partyzant w finale

Poznaliśmy drugiego  z finalistów Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego. Podopieczni Jerzego Daniły po zaciętym spotkaniu z III- ligowym Partyzantem Targowiska przegrali 1:2. Tym samym Partyzant awansował do finału rozgrywek o Puchar Polski.

Koniec przygody z Pucharem Polski. Partyzant w finale (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)”

Już w drugiej minucie padła bramka dla gospodarzy. Po podaniu Muni, Złotek bez większych problemów umieszcza piłkę w bramce gości(1:0).  Na wyrównanie stanu spotkania nie trzeba było długo czekać. W trzynastej minucie do bramki Korczykowskiego trafia Łanucha (1:1). W dalszej części pierwszej połowy oba zespoły wciąż atakują, lecz żadna z nich nie może przychylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony Płonka przestrzelił tuż nad bramką jasielskiego bramkarza. W 63. minucie świetnej okazji strzeleckiej nie wykorzystał Zarzyka, który trafił w poprzeczkę po czym piłka opuściła boisko. Cztery minuty później z kontr ataku jaślanie chcieli zaskoczyć gości. Strzelał Złotek, ale piłka minęła bramkę. W 70. minucie goście z Targowisk wyszli na prowadzenie po błędzie jasielskich obrońców bramkę zdobył Zych(1:2). Pomimo wielu starań gospodarzy spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2. W finale zagra zespół Partyzanta Targowisk z Karpatami Krosno. Mecz finałowy planowany jest  na 4 maja.

Zobacz fotorelację.

Czarni: Korczykowski – Pokrywka (33′ Setlak), Bernacki, Maczuga, Dziedzic – Munia, Warzocha, Myśliwiec, Brągiel (63′ Żarnowski) – Złotek (73′ Majewski), Szalony (73′ Mędrek).

Partyzant: Michalak – Ginalski, Zych, Konrad, Łach – Łanucha, Remut, Kozub (46′ Wójcik), Płonka (86′ Kubal) – Wierdak, Zarzyka.