r e k l a m a
SportWażne wydarzenia

Kornelia Pietrzyk na podium mistrzostw w kulturystyce

22.04.2012 Kornelia Pietrzyk z Jasielskiego Klubu Kształtowania i Modelowania Sylwetki „ATLAS” zdobyła 3 miejsce w kategorii Bikini do 163cm na XXXVI Mistrzostwach Polski Kulturystyki i Fitness Katowice 2012. Młoda debiutantka zaprezentowała wyśmienitą formę startową godnie reprezentując Klub ATLAS wśród najlepszych.

Kornelia Pietrzyk na podium mistrzostw w kulturystyce

To już trzecie zwycięstwo zawodników Jasielskiego Klubu Atlas w bieżącym sezonie kulturystycznym.

nz.Kornelia Pietrzyk (kliknij aby powiększyć)

Otworzył go Artur Bal wygrywając Debiuty 2012 w Ostrowi Mazowieckiej w kategorii Kulturystyka Klasyczna do 175cm, później srebro zdobył Szymon Błasik na III Mistrzostwach Polski w kategorii do 18 lat. Nasze występy w sezonie zamknęła Kornelia Pietrzyk zdobywając brąz.

Jako Klub mamy nadzieje, że te sukcesy zachęcą Jaślan, oraz mieszkańców Powiatu i województwa do szerszego zainteresowania Kulturystyką i Fitness. Kulturystyka to nie tylko ładnie zbudowane ciało kobiety, lub mężczyzny, ale też zdrowy styl życia, który się z tym wiąże.

W dobie internetu i pasywnego stylu życia uczęszczanie na siłownie jest dobrą alternatywą dla wszystkich, którzy chcą dobrze wyglądać i prowadzić zdrowy tryb życia. Jako Klub mamy wiele ciekawych propozycji dietetycznych i nowoczesnych form treningowych, dla wszystkich bez względu na wiek, oraz rodzaj wykonywanej pracy.

Akcja „Trenuj z Atlasem” trwa jeszcze do końca czerwca. Jeżeli chcesz ćwiczyć zapraszamy na siłownie Mosir Jasło, gdzie doświadczeni Instruktorzy pomogą ci osiągnąć wyznaczony cel. Dziękujemy wszystkim sponsorom, oraz członkom nadzwyczajnym, bez których osiągnięcie tych sukcesów nie byłoby możliwe. Jednocześnie apelujemy do władz miasta Jasła o wsparcie rozwoju sportów siłowych na terenie miasta, które cieszą się rosnącą popularnością ludzi aktywnie uprawiających sport jak i tych, co chcą jedynie schudnąć i dobrze wyglądać.

Jasielski Klub Kształtowania i Modelowania Sylwetki „ATLAS”

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
instruktor
instruktor
2024 lat temu

W nagłówku powinno być podium Mistrzostw w Kulturystyce i Fitness, Bo to dwie odrębne kategorie.
Dla nie znawców tematu Kornelia startowała w kategorii Bikini fitness 😉
Do kulturystki jej jak stąd do Meksyku ;D
Pozdrawiam

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x