LIVE: Karpaty Krosno – Czarni Jasło

Karpaty Krosno – Czarni Jasło 0:0 (0:0)

Wszystkich kibiców zapraszamy do śledzenia szczegółowej relacji na żywo z meczu lubelsko-podkarpackiej III ligi, w którym Czarni Jasło zmierzą się z zespołem Karpat Krosno. Zaczynamy chwilę przed godziną 17.

LIVE: Karpaty Krosno - Czarni Jasło

Swoje komentarze związane ze spotkaniem możecie wpisywać w formularzu komentarzy poniżej (ukazują się po moderacji, która trwa do kilku minut!)

Relacja:
90+’ – Koniec meczu derbowego. Wynik 0:0. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom!
90+’ – Czerwona kartka dla kapitana krośnian – Frydrycha.
90′ – Sędzia Greń dolicza cztery minuty.
84′ – Zmiana w Czarnych. Na boisko wchodzi Marcin Warchoł, który zmienia Wolańskiego
82′ – Druga żółta kartka dla Dawida Cempy. Czarni grają w 10.
81′ – Żółta kartka dla Dawida Kuligi.
80′ – Sędzia złapał Frydrycha z Karpat Krosno na pozycji spalonej.
79′ – Podwójna zmiana w Karpatach. Wchodzą Chmielowski i Kuliga, a schodzą Jarząb i Woźniak.
76′ – Kolejna żółta kartka w spotkaniu. Ukarany nią został Michał Zajdel. Sędzia dyktuje rzut wolny dla jaślan. Próbował Wolański, ale bezskutecznie.
75′ – Woźniak z Karpat Krosno na pozycji spalonej
71′ – Żółtą kartką ukarany zostaje Piotr Chrząszcz.
70′ – Zmiana w Czarnych Jasło. Schodzi Skała Mateusz, a jego miejsce zajmuje Piotr Chrząszcz
69′ – Zmiana w Karpatach. Schodzi Liput Tomasz, a jego miejsce zajmuje Radosław Stanisz.
68′ – Akcja sam na sam w wykonaniu Dawida Cempy. Mocny strzał, ale piłka trafia wprost w bramkarza. To jedna z groźniejszych akcji w tej odsłonie spotkania.
64′ – Kolejna zmiana w Czarnych. Schodzi Halz, na boisko wchodzi Dziobek.
63′ – Strzał z 26 metrów Mateusza Skały, ale piłka mija bramkę krośnian.
61′ – Szykuje się zmiana w Czarnych Jasło. Boisko przy ulicy Legionów opuszcza Grzegorz Munia, a w jego miejsce pojawia się Paweł Setlak.
59′ – Zmiana w Karpatach: Schodzi Kapuściński, a w jego miejsce wchodzi Korzeniowski.
59′ – Na razie żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Dość wyrównane spotkanie derbowe.
54′ – Ani na moment żadna z ekip nie przestaje dopingować swojej drużyny.
52′ – Dobra okazja dla Karpat. Z niewielkiej odległości strzelał Frydrych, a Ślarski nawet nie drgnął.
50′ – Ponownie rzut rożny dla krośnian. Krótkie rozegranie, uderzenie jednego z zawodników gospodarzy, ale pewnie broni Przemysław Ślarski.
48′ – Rzut rożny dla gospodarzy spotkania, ale nic z niego nie wynikło
45′ – Zaczynamy drugą połowę. Obydwa zespoły bez zmian.
45′ – Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Wynik 0:0.
44′ – Dośrodkowania Frydrycha z rzutu wolnego, ale pewną interwencją popisuje się Ślarski.
43′ – Dawid Cempa podjął próbę przelobowania bramkarza z Krosna, ale piłka nad bramką.
40′ – Z około dwudziestu metrów strzela Dawid Cempa, ale piłka mija bramkę gospodarzy.
39′ – Żółta kartka dla Bartłomieja Buczka z Karpat Krosno.
37′ – Piłka w siatce Przemysława Ślarskiego, ale Buczek był na pozycji spalonej. Nadal 0:0
35′ – Ślarski broni dwie stuprocentowe akcje. Buczek z 8 metrów w bramkarza, dobitka Woźniaka także obroniona przez Ślarskiego.
31′ – Dobra akcja krośnian, Buczek do Liputa, ten przyjął piłkę i w ostatniej chwili ubiegł bo jeden z obrońców z Jasła, wybijając na róg.
30′ – Cempa do Muni, pusta bramka Karpat, ale Jarząb wybija na róg.
27′ – Trzecia żółta kartka dla jasielskiego zespołu. Ukarany nią zostaje Paweł Remut.
26′ – Strzał Mateusza Skały (Czarni Jasło) z około szesnastu metrów, ale piłka trafiła w obrońce gospodarzy.
24′ – Pierwsza żółta kartka dla zawodnika z Krosna (Marek Czopko). Sędzia dyktuje rzut wolny, do piłki podchodzi Wolański. Oddaje mocny strzał, ale piłka trafia w bramkarza krośnian.
23′ – Rzut z autu dla Karpat Krosno na wysokości pola karnego. Próbował strzelać jeden z napastników, ale piłka minęła bramkę.
21′ – Druga żółta kartka dla Czarnych Jasło. Ukarany nią został Dawid Cempa.
18′ – Rzut różny dla Czarnych Jasło. Wolański zagrał na krótki słupek, obrońca Karpat wybija piłkę z pola karnego.
13′ – Rzut rożny dla Karpat Krosno.  Piłkę wybił Przemysław Ślarski.
6′ – Przemysław Ślarski otrzymuje żółtą kartkę. Krośnianie mają rzut wolny, ale piłka trafia w mur jasielskiego zespołu.

Karpaty: Cisek – Hajduk – Jarząb, Wityński, Czopko, Włodarski, Woźniak, Zajdel, Fydrych, Kapuściński, Liput, Buczek

Czarni: Ślarski – Munia, Bernacki, Remut, Brożyna, Wolański, Grzesiak, Halz, Skała, Złotek, Cempa.