Judo i karateSport

Medale jasielskich judoków na turnieju w Rumuni

W miniony weekend (24-25.09.2011r.) ośmioosobowa reprezentacja naszego klubu brała udział w Międzynarodowym Turnieju Judo w mieście Arad (Rumunia).W turnieju udział wzięło około 300 zawodniczek i zawodników z Serbii, Czech, Słowacji, Ukrainy, Polski oraz Rumunii. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie.

Medale jasielskich judoków na turnieju w Rumuni

Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego wywalczyli na tym turnieju bardzo dobre lokaty. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką z naszego klubu została Joanna Nocula, która rywalizowała w kategorii wagowej do 36 kilogramów. Asia wywalczyła srebrny medal w tej wadze.

Medale jasielskich judoków na turnieju w Rumuni

Brązowe medale w swoich kategoriach wagowych z tych zawodów do Jasła przywiozły również: Paulina Górniak w kategorii wagowej do 44 kilogramów, Natalia Nocula w kategorii wagowej do 29 kilogramów, Katarzyna Kolbusz w kategorii wagowej do 32 kilogramów
Oprócz miejsc na podium udało nam się uzyskać również bardzo dobre lokaty tuż za nim.

Medale jasielskich judoków na turnieju w Rumuni

Na pechowym czwartym miejscu uplasowała się Klaudia Przewoźnik w kategorii wagowej do 32 kilogramów, Na piątym miejscu sklasyfikowana została Emilia Cichoń i Martyna Cichoń w kategorii wagowej do 40 kilogramów, a Oskar Kołodziej wywalczył siódme miejsce w kategorii wagowej do 42 kilogramów.
Gratulujemy naszym zawodnikom i dziękujemy wszystkim osobom związanym z naszym klubem dziękując za wsparcie i pomoc podczas organizacji wyjazdów dla naszych zawodników.

UKS „ASW-Judo Jasło”

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x