Piłka nożnaSport

Mistrzostwa Przedszkolaków

W dniu 6 listopada Uczniowski Klub Sportowy ”Szóstka” Jasło zorganizował turniej w hali sportowej MOSIR w Jaśle pod dumnie brzmiącą nazwą ”Mistrzostwa Przedszkolaków”.

Mistrzostwa Przedszkolaków

Nasz klub ogłaszając nabór zawodników w kategoriach wiekowych w rocznikach 2008/2009 i 2010 postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, opiekunów, wychowawców i zachęcić najmłodsze dzieci do uprawiania dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna.

W turnieju uczestniczyły: Przedszkole Miejskie nr 1 , Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie nr 3, Przedszkole Miejskie nr 6, Przedszkole Miejskie nr 9, Przedszkole Miejskie nr 10, Przedszkole Miejskie nr 11, Przedszkole Miejskie nr 12, Przedszkole Miejskie nr 13 z Jasła. Jako organizatorzy postawiliśmy przede wszystkim na dobrą zabawę, przez co nie prowadzono klasyfikacji końcowej, oraz bezpieczeństwo, które jest dla nas priorytetowe. Trener Oktawian Flis prowadzący w naszym klubie właśnie roczniki 2008/2009 i 2010, przeprowadził rozgrywki profesjonalnie i bardzo sprawnie czym udowadnia, że potrafi współpracować z najmłodszymi zawodnikami, być może adeptami naszego klubu. Cała impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

Mistrzostwa Przedszkolaków

Turniej został objęty patronatem honorowym przez Panią Alicję Nowosielską, Radną Miasta Jasła, Pana Jana Urbana Radnego Powiatu Jasielskiego, oraz Dyrektora MOSIR-u Pana Tadeusza Baniaka. Przygotowano pamiątkowe puchary, dyplomy i zawieszki wręczane przez przybyłych gości. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za wspaniały doping, wychowawcom poszczególnych przedszkoli za przygotowanie drużyn i opiekę.

Mistrzostwa Przedszkolaków

Piłka nożna jest sportem, który doskonale kształtuje charakter młodych ludzi. Zachęcamy rodziców, którzy są bardzo ważnym ogniwem w procesie kształtowania i właściwego rozwoju dzieci, do zachęcania swoich pociech do zdrowego stylu życia. Od nich w dużej mierze zależy, jaki będzie ten młody człowiek, kim w życiu zostanie i jakie będzie miał zainteresowania.Dużą pomocą w kształtowaniu młodych charakterów, są właśnie profesjonalne treningi, które oferujemy. Systematyczna obecność na zajęciach to doskonała alternatywa dla siedzenia przed komputerem czy telewizorem, a liczne wyjazdy na turnieje to dobra „szkoła życia” dla tych dzieci.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową www.uks6jaslo.futbolowo.pl, kontakt z trenerem tel. 660 717 668 lub kierownikiem drużyny tel. 694 794 771, którzy udzielą szczegółowych informacji osobom które chcą zapisać swoje dzieci do Uczniowskiego Klubu Sportowego ” Szóstka ” Jasło.

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x