r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Młodzi piłkarze z Jasła na spotkaniu z reprezentacją Włoch

Finaliści podkarpackiego oraz opolskiego finału Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” spotkali się z piłkarzami reprezentacji Włoch i wręczyli im wyjątkową flagę. Spotkanie miało miejsce 20 czerwca na stadionie Cracovii Kraków, miejscu treningów Włochów podczas Euro 2012.

Młodzi piłkarze z Jasła na spotkaniu z reprezentacją Włoch

Było to jedno z serii 16 spotkań w ramach „Akcji Flaga”, dzięki której dzieci ze zwycięskich drużyn z każdego województwa, miały okazję spełnić swoje piłkarskie marzenia i przekazać wszystkim 16 reprezentacjom na Euro 2012 wyjątkowe flagi z podpisami uczestników 16 finałów wojewódzkich.

Młodzi piłkarze z Jasła na spotkaniu z reprezentacją Włoch

Rozgrywki „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku to największy turniej dla dziesięciolatków w Europie. Do tegorocznej edycji rozgrywek zgłosiło się w całej Polsce ponad 140 000 dzieci. Drużyna Szóstki rocznik 2002 jest zwycięzcą finału wojewódzkiego i znajduje się w gronie 16 najlepszych drużyn tego rocznika w Polsce. W lipcu wyjeżdża do Kluczborka na półfinały tegorocznej edycji turnieju. Obok Pucharu Tymbarku oraz tytułu mistrzów U-10, młodzi piłkarze i piłkarki walczyć będą o nagrodę główną w postaci wyjazdu na mecz reprezentacji, która wygra turniej UEFA Euro 2012.

Młodzi piłkarze z Jasła na spotkaniu z reprezentacją Włoch

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem głównym od sześciu lat jest firma Tymbark. Patronat honorowy nad turniejem objęli: UEFA Grassroots, FIFA Grassroots, UEFA Respect Your Health, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Minister Edukacji Narodowej.

Młodzi piłkarze z Jasła na spotkaniu z reprezentacją Włoch

Przed wręczeniem flagi chłopcy mieli okazję oglądnąć trening reprezentacji Włoch, a czasie spotkania zdobyli autografy najbardziej znanych gwiazd tego zespołu. Gratulujemy naszym młodym piłkarzom i życzymy powodzenia w lipcowych rozgrywkach.

UKS „Szóstka” Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
bebeaeae Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aeae
Gość
aeae

Na pewno bylo to wielkie przeżycie dla chłopców… zobaczyć gwiazdy reprezentacji Włoch, zdobyc autografy.. no super super 🙂

bebe
Gość
bebe

KAROLEK PRAWIE JAK BALOTELI GRATULACJE………………………!!!!!!!!!!!!!!

Close
X