Sport

Nagrody dla sportowców rozdane

Osiemnastu sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2018 roku. Zgodnie z regulaminem mogli je otrzymać zawodnicy, którzy mieszkają na terenie powiatu jasielskiego lub są członkami klubu sportowego działającego na jego terenie.

W dniu 25 marca 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy oraz trenerzy aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Starosta Jasielski Adam Pawluś, Etatowy Członek Zarządu Jan Muzyka oraz Członek Zarządu Grzegorz Pers pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2018 roku otrzymali:

Kamila Czajka – zawodniczka ULKS „Technik” Trzcinica, brązowa medalistka na Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Górskich na krótkim dystansie.
Bartosz Gorczyca – zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, brązowy medalista na Mistrzostwach Polski w Biegu Górskim na długim dystansie.
Włodzimierz Foryś – zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, zdobywca 3 medali na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów.
Marek Zajchowski – zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, zdobywca 8 medali na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów.
Roksana Ciborowska – zawodniczka KS SPEED Jasło, Mistrzyni Polski Juniorek, zdobywczyni 2 złotych medali w narciarstwie biegowym w Mistrzostwach Polski
w Zakopanym – Białka.
Alan Ciborowski zawodnik KS SPEED Jasło – Mistrz Polski Juniorów w narciarstwie biegowym, srebrny medal na Mistrzostwach Polski w Gdańsku, zdobywca medali w Pucharze Polski w Katowicach, Gorlicach oraz Ptaszkowej.
Radosław Dybka – zawodnik KS SPEED Jasło – brązowy medalista w narciarstwie biegowym – Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim .
Piotr Jarecki – zawodnik KS SPEED Jasło – brązowy medalista w narciarstwie biegowym – Mistrzostwa Polski w Zakopanym.
Oliwia Brągiel – zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Bytom.
Katarzyna Dubis -zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo, Gliwice.
Julia Gondek – zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo, Gliwice.
Mateusz Kluszczyk – zawodnik UKS ASW Judo Jasło, I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Rybniku. I miejsce w IJL Ogólnopolskim Turnieju Panda Cup w Warszawie.
Gabriela Kwaśny -zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Gliwicach, I miejsc w Judo Tournament Mayor’s Cup w Bardejovie.
Alicja Muszańska- zawodniczka UKS ASW Judo, zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Polski Masters w Judo, Kielce.
Joanna Nocula- zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w Judo, Oleśnica.
Natalia Nocula -zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo, Gliwice.
Patryk Zawadzki zawodnik UKS ASW Judo Jasło, I miejsce w Akademickich Mistrzostwch Polski AZS w Judo, Gliwice.
Aleksander Czerwiński – zawodnik MKS „MOSiR” Jasło – wywalczył razem z zespołem „Professjonal” srebrny medal w siatkówce w Mistrzostwach Polski w Warszawie, udział w Mistrzostwach Niemiec.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x