Judo i karateSport

Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo (foto)

Trening z Mistrzem Olimpijskim, Mistrzem Świata i Mistrzem Europy w judo Pawłem Nastulą był jedną z atrakcji, które dla młodych adeptów judo przygotowali organizatorzy Otwartych Mistrzostw Miasta Jasła. Kolejną z atrakcji był występ braci Kłeczek finalistów programu „Mam Talent”.

Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W piątek (27 maja) o godz. 17. odbył się trening z Mistrzem Olimpijskim, Mistrzem Świata i Mistrzem Europy w judo Pawłem Nastulą.

W dniu dzisiejszym tuż przed rozpoczęciem turnieju odbyły się pokazy grupy Massive Attack, która prezentuje sztuki walki połączone z elementami akrobatyki sportowej oraz występ braci Kłeczek finalistów programu „Mam Talent” prezentujących ćwiczenia na batucie.

Zobacz fotorelację!

Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Następnie rozpoczęła się rywalizacja na matach w kategorii dzieci młodszych, a potem sukcesywnie walki aż do grup seniorskich. W zawodach udział wzięli zawodnicy i zawodniczki z USA, Czech, Ukrainy, Słowacji i Polski.

Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Bardzo cieszę się, że w Jaśle tyle osób interesuje się sztukami walki.Jednym z atrybutów dobrego judoki jest przede wszystkim sumienność oraz samozaparcie. Staram się tutaj przede wszystkim nauczyć dzieci prostych elementów, które z czasem będą mogli polepszać.- Powiedział w rozmowie z dziennikarzami Paweł Nastula.

Turniej zorganizowany został przez klub UKS ASW-JUDO Jasło przy współpracy z Urzędem Miasta Jasła oraz wielu innych firm wspierających.

Wkrótce zostaną podane szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach.

Czytaj również:


Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gagarin
Gagarin
2024 lat temu

Ale masz wujek Kinol ………

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x