SiatkówkaSportWażne wydarzenia

Kolejne zwycięstwo jasielskich siatkarek (foto)

Kolejne pewne zwycięstwo na swoje konto zanotował zespół seniorek UKS ,,MOSiR” Jasło. Jasielskie siatkarki podejmowały siatkarki KPSK SMS Stal Mielec.

Pewne zwycięstwo jasielskich siatkarek (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsza połowa pierwszej odsłony spotkania to gra punkt za punkt w wykonaniu obu zespołów. W drugiej części pierwszej odsłony podopieczne Leszka Wierzgacza zaczęły wykorzystywać błędy przyzjezdnych i ostatecznie zwyciężyły 25:13.

W drugiej odsłonie gospodynie wyszły na dziesięciopunktową przewagę (16:6). Set zakończył się sporym pogromem jaślanek (25:9).

Pewne zwycięstwo jasielskich siatkarek (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)

Trzecia partia była już tylko dopełnieniem formalności z poprzednich setów. Pierwsze minuty ostatniej odsłony to zdecydowana, siedmiopunktowa przewaga Jaślanek. (15:8). Chwile później było już 15:15. Ostatecznie jaślanki zachowały zimną krew i pewnie pokonały przyjezdne 25:22.