Piłka nożnaSport

Piłkarska wigilia szóstki

W czwartek 29 grudnia na Sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ulicy Rafineryjnej odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło.W spotkaniu wzięło udział grupa blisko stu osób złożona z zawodników jasielskiej SZÓSTKI, ich rodziców oraz trenerów.

Piłkarska wigilia szóstki

Wszystkich przybyłych powitała Pani Gabriela Zdunek-Gajda Dyrektor Zespołu Szkół nr 1,  a jednocześnie wiceprezes SZÓSTKI. Pogratulowała zawodnikom oraz ich rodzicom udanego roku oraz życzyła kolejnych sukcesów w nadchodzącym 2012 roku.

Jako kolejny głos zabrał Prezes Klubu Artur Tomaszewski. Mijający rok podsumował, jako bardzo udany. Nastąpił szybki rozwój szkółki. Obecnie trenuje pięć grup rocznikowych 2000, 2001, 2002, 2003 i 2004, planowane jest utworzenie grupy rocznika 2005. Drużyny Szóstki odniosły wiele zwycięstw na zawodach rangi ogólnopolskiej. Klub zaczął być zauważany i doceniany w Polsce, co zaowocowało zaproszeniami na prestiżowe turnieje. Sukcesów tych nie udałoby się osiągnąć gdyby nie grupa przyjaciół SZÓSTKI wspierających klub organizacyjnie i finansowo, którym Artur Tomaszewski złożył serdeczne podziękowania.

Piłkarska wigilia szóstki

Po części oficjalnej wszyscy połamali się opłatkiem składając Sobie serdeczne życzenia i zasiedli do stołów, aby posmakować wigilijnych potraw.

Przyjęcie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, była okazja do wspólnego śpiewania kolęd a co niektórzy piłkarze mieli okazję wykazać się talentami wokalnymi, za co należą się Im brawa.

Jasielska SZÓSTKA to nie tylko treningi sportowe, ale też wspólne wyjazdy na obozy, turnieje krajowe i zagraniczne, podczas który nawiązuje się wiele przyjaźni, które przetrwają lata, ponieważ nic tak nie integruje młodzieży jak wspólne sukcesy i porażki sportowe.

Na zakończenie wszyscy wyszli przed szkołę, aby obejrzeć przygotowany pokaz sztucznych ogni. Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim sympatykom jasielskiej SZÓSTKI za wsparcie podczas mijającego roku.

Uks6jaslo

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x