SiatkówkaSport

Policjanci rywalizowali o Puchar Komendanta w siatkówce

Znamy zwycięzców I Wojewódzkiego Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów o Puchar Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja komendy wojewódzkiej, a trzecie zajął zespół, w skład którego weszli policjanci z Niska i Tarnobrzega.

 alt=
Policjanci rywalizowali o Puchar Komendanta w siatkówce

W minioną sobotę hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle stała się areną zmagań drużyn uczestniczących w I Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów. Jego organizatorem była jasielska Policja oraz Zarząd Terenowy NSZZP w Jaśle. W zawodach uczestniczyło dziewięć zespołów reprezentujących jednostki Policji garnizonu podkarpackiego: KWP, KMP, OPP, SPAP Rzeszów, KPP Sanok, KPP Lesko, KPP Jasło, KPP Ustrzyki Dolne, KPP Nisko/KMP Tarnobrzeg.

 alt=
Policjanci rywalizowali o Puchar Komendanta w siatkówce

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał mł. insp. Andrzej Wędrychowicz – Komendant Powiatowy Policji w Jaśle, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach.

Zespoły rywalizowały w trzech grupach. Grając systemem „każdy z każdym” zajęły miejsca rankingowe uprawniające do gry odpowiednio o pierwsze, czwarte i siódme miejsce w turnieju. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play.

 alt=
Policjanci rywalizowali o Puchar Komendanta w siatkówce

Po zaciętych grach eliminacyjnych, w finale turnieju zagrały drużyny: KPP Nisko/ KMP Tarnobrzeg, KWP Rzeszów oraz OPP Rzeszów. Po emocjonującym pojedynkach, zwycięstwo przypadło drużynie oddziału prewencji. Drugie miejsce na podium zajęła reprezentacja komendy wojewódzkiej, a trzecie zespół składający się z funkcjonariuszy z Niska i Tarnobrzega. Najlepszą zawodniczą turnieju wybrana została Agata Zych z KPP w Nisku. Za najlepszego zawodnika uznano Pawła Knuta z OPP w Rzeszowie.

W imieniu Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, zwycięzcom turnieju puchar wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak. W uroczystym zakończeniu turnieju i rozdaniu nagród udział wzięli również Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Andrzej Wędrychowicz, Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej Wiesław Radomski oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Rzeszowie Józef Bąk.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x