Porażka 0:2 z LKS Skołoszów w meczu XXIV kolejki IV ligi podkarpackiej

Porażką 0:2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie XXIV kolejki IV ligi podkarpackiej przeciwko LKS Skołoszów. Już w 6 minucie goście mogli wyjść na prowadzenie. Zamieszania w obronie Naszej drużyny nie wykorzystał zawodnik gości.

W 7 minucie bramkarz Skołoszowa paruje piłkę na róg po groźnej akcji Naszej drużyny. W 10 minucie goście wychodzą na prowadzenie a strzelcem gola M. Buczkowski. Do 30 minuty gra toczyła się głównie w środku boiska i żadna z drużyn nie mogła stworzyć sobie przewagi na murawie. W 35 min. idealne podanie dostał Tusiński, lecz przeniósł piłkę nieznacznie nad poprzeczką bramki gości. 3 minuty później ten sam zawodnik z rzutu wolnego mocnym strzałem próbował pokonać bramkarza drużyny ze Skołoszowa, lecz ten nie dał się zaskoczyć. Po 45 min. gry 0:1.

Druga połowa to gra toczona głównie w środku pola z nielicznymi okazjami strzeleckimi obu drużyn. W 59 min zawodnik gości, Pacuła, próbował podwyższyć prowadzenie swojej drużyny, lecz Tylek nie dał się pokonać. W 83 min. Nabożny oddał strzał głową po dośrodkowaniu, lecz piłka poszybowała nad poprzeczką. W 85 min. goście kontrują i podwyższają prowadzenie a strzelcem gola ponownie M. Buczkowski.

W doliczonym czasie gry Nasza drużyna próbowała zmniejszyć rozmiar porażki. Swoich szans nie wykorzystali Szopa- strzał z dystansu oraz Tusiński- trafienie w słupek.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Tylek- Nawracaj(83′), Nabożny, Dziedzic, Setlak- Madejczyk(53′), Chrząszcz, Urban, Warchoł, Tusiński- Tłuściak(70′)
Na zmiany: Szopa (53′), Munia (70′), Kamiński (83′)