r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Porażka 1:2 z Rzemieślnikiem Pilzno. Ostatnie miejsce Czarnych Jasło w tabeli

Porażką 1:2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie przed własna publicznością przeciwko Rzemieślnikowi Pilzno. Decydująca bramka dla gości wpada w końcowych minutach meczu.

Porażka 1:2 z Rzemieślnikiem Pilzno. Ostatnie miejsce w tabeli Czarnych Jasło (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsza połowa to dominacja drużyny gości. To oni prowadzili grę na boisku czego skutkiem był gol po kontrze w 11 minucie spotkania. W grze Czarnych brakowało dokładności. Mimo tego Nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, lecz bramkarz gości nie skapitulował po żadnej z nich. W 44 minucie goście mogli podwyższyć prowadzenie, lecz na Nasze szczęście piłka nie wylądowała w siatce bramki strzeżonej przez Mateusza Bazana. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1.

Na drugą połowę Nasz zespół wyszedł zmotywowany czego skutkiem był gol strzelony w 49 minucie spotkania. Znakomite podanie od Grzegorza Munii wykorzystał Marcin Warchoł i na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Kilka minut później Pilzno nie wykorzystało sytuacji sam na sam a obronną ręką z tej akcji wyszedł Mateusz Bazan. W drugiej połowie to Czarni wiedli prym na boisku i wydawało by się, że kwestią czasu jest wyjście na prowadzenie. Niestety to goście strzelili decydującego gola w 89 minucie po błędzie Naszych obrońców. Do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie i to Rzemieślnik Pilzno zgarnia komplet punktów przy Śniadeckich 15.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Bazan, Setlak, Kmiecik, Dziedzic, Tusiński, Chrząszcz, Munia, Urban (61′ Świątkowski), Madejczyk (88′ Nabożny), Warchoł (90′ Foryś), Majewski (76′ Kulig).