Porażka seniorów Czarnych Jasło w sparingu z Ostoją Kołaczyce

Na zakończenie obozu dochodzeniowego seniorzy naszego klubu zmierzyli się w dniu dzisiejszym z drużyną Ostoi Kołaczyce. Mecz odbył się o godz. 15:00 na stadionie przy ul.Sportowej 1.

W pierwszej połowie mecz przebiegał pod dyktando Czarnych, jednak dzięki bardzo dobrze dysponowanemu tego dnia bramkarzowi Ostoi żadnemu zawodnikowi naszej drużyny nie udało się umieścić piłki w bramce przeciwnika.
W drugiej połowie trener Hap dokonał kilku zmian, wprowadzając do gry młodszych zawodników, co skrzętnie wykorzystała drużyna z Kołaczyc strzelając trzy zwycięskie bramki.

Czarni Jasło-Ostoja Kołaczyce 0-3 (0-0)