Przegrana 0:3 w meczu ze Stalą Gorzyce

Kolejny mecz XXIV kolejki IV ligi podkarpackiej zakończył się przegraną Naszej drużyny aż 0:3. Czarni byli faworytem  meczu, lecz to drużyna przyjezdna wywiozła ze Śniadeckich 3 punkty.

Początek meczu to ataki Czarnych, ale już w 7 minucie Stal wyprowadziła skuteczny kontratak i wyszła na prowadzenie- 0:1. Goście ograniczali się do głównie kontrowania, co w środowe popołudnie drużynie z Gorzyc wychodziło bardzo dobrze- kilkukrotnie zagrażali bramce strzeżonej przez Cyrana, lecz na Nasze szczęście brakowało celnego wykończenia. Mimo, iż to Czarni prowadzili grę to do końca pierwszej połowy nie zdołali strzelić wyrównującego gola a obie drużyny schodziły do szatni przy stanie 0:1.

Druga połowa to mozolne próby wyrównania stanu meczu przez Czarnych, lecz obrona gości skutecznie broniła dostępu do swojej bramki. W 65 minucie goście ponownie skontrowali i zawodnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam z Cyranem a ten nie mając wyjścia faulował w polu karnym- sędzia podyktował rzut karny a goście zamienili go na bramkę- 0:2.

Druga bramka wyraźnie podłamała Czarnych- w 82 minucie indywidualną akcją po prawej stronie boiska popisał się Leśniowski i podwyższył prowadzenie Stali- 0:3. Do końca wynik nie uległ zmianie i to Stal Gorzyce dopisuje 3 punkty do swojego konta.
Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Cyran- Nabożny, Dziobek, Borowiec, Urban- Wójtowicz (46′ Jamuła), Czyżowicz (46′ Foryś), Szopa, Kurdziel (67′ Tusiński), Munia- Folwarski (76′ Gabryel).