Sport

Rafał Niedziałkowski walczy w sobotę w Szczytnie z Waldemarem Bączkiem

Trzecią walkę w swojej karierze MMA stoczy w najbliższą jaślanin Rafał Niedziałkowski, który zadebiutował w lutym bieżącego roku przed jasielską publicznością w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Rafał Niedziałkowski walczy w sobotę w Szczytnie (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Jaślanin skrzyżował pięści wówczas z Waldemarem Bączkiem, który po ponad trzyminutowej walce przez nokaut przegrał z debiutującym w MMA Rafałem Niedziałkowskim. Druga walka „Niedziała” miała miejsce w Krośnie. Wówczas jaślanin walczył z Wojciechem Bulińskim. Walka pomiędzy tymi zawodnikami trwała dwie rundy. Silniejszym okazał się przeciwnik Rafała.

– Szansuję przeciwnka, ale mam zamiar wygrać. Szczególnie motywuje mnie do tego fakt, że już raz udało mi się go pokonać. Było w to w Jaśle, dodatkowym atutem była publicznośc z mojego miasta. Jestem pewien, że na jego ziemi również okażę się lepszym – twierdzi Rafał „Niedział” Niedziałkowski z Jasła. – Składam również serdecznie podziękowania dla moich sponsorów, bez których przygotowanie do walki byłoby niemożliwe. Są to: Trio Jasło, Adam Krzyżak, Auto Marlon Serwis, Restauracja Perła Jasło, Sielsky.pl oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle – dodaje „Niedział”.

Rozpoczęcie gali Coloseum MMA VII „Kings of Night” zaplanowane jest na godzinę dwudziestą w Szczytnie. W walce wieczoru wystąpi Rafał Niedziałkowski z Jasła, który powalczy z Waldemarem Bączkiem.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

A kogo to obchodzi?!

Fuck-PiS
Fuck-PiS
2024 lat temu

Nas bydlaku !!!

drwal
drwal
2024 lat temu

mozecie skonczyc w koncu pisac o tej patologi? kogo to obchodzi.

janek
janek
2024 lat temu

powodzenia!

antidotum
antidotum
2024 lat temu
normalny
normalny
2024 lat temu

a kogo obchodzą te sterydy

gonzo
gonzo
2024 lat temu

napakowany steryd

saleta
saleta
2024 lat temu

niedzial to nie sportowiec, to patologia w sporcie

Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x