r e k l a m a
Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Rozpoczęcie Podkarpackiej Ligi Orlika rocznika 2005 i 2004

W dniu 21 kwietnia 2012 roku chłopcy z najmłodszych roczników UKS „SZÓSTKI” rozpoczynają swoją pierwszą Ligę Orlika. Pierwszy z pięciu zaplanowanych turniejów młodzi piłkarze rozegrają u siebie jako gospodarz turnieju.

Nowo powstały "Orlik 2012" przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Turniej Podkarpackiej Ligi Orlika rocznika 2005 i 2004 odbędzie się na nowym Orliku przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle, ul. Szkolna 38 i będzie on pierwszym zorganizowanym turniejem na nowo otwartym Orliku w Jaśle. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 9.00, w którym pojedynek rozegra drużyna SZÓSTKI z Beniaminkiem.

[Pobierz: rozpiska rozgrywek]

Najmłodszym zawodnikom SZÓSTKI Prezes Klubu, Trener, rodzice oraz wszyscy kibice życzą powodzenia i zajęcia jak najwyższego miejsca podczas swojej pierwszej Ligi Orlika! Następnymi gospodarzami turniejów Ligi Orlika będą: Rzeszów, Dębica, Mielec oraz w Krosno.

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
I TAK MYŚLĘ
I TAK MYŚLĘ
2024 lat temu

PODOPIECZNI PAWŁA KASPRZYKA – MACIE SUPER TRENERA , WIDAĆ , ZE DOSKONALE ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI , A CO NAJWAŻNIEJSZE MA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO DZIECI, BRAWO DLA PREZESA, ŻE ZNALAZŁ TAKĄ PEREŁKĘ. PAWEŁ -TAK TRZYMAJ !!!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x