Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Seniorzy jasielskiego klubu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

Po dwutygodniowej przerwie wakacyjnej seniorzy Czarnych Jasło wznowili dzisiaj treningi. W pierwszych zajęciach uczestniczyło 17 zawodników, którzy rozpoczęli tym samym przygotowania do startującego za miesiąc nowego sezonu piłkarskiego.

Kliknij aby powiększyć

Przy Śniadeckich nie pojawił się nikt nowy, z wyjątkiem graczy powracających z wypożyczeń. Zabrakło natomiast m.in. Mirosława Pokrywki, Tomasza Warzochy czy Michała Kmiecika. Jaślanie rozegrają w sumie sześć meczy kontrolnych, pierwszy już w następną w środę (20 lipca) z Przełomem Besko w Jaśle.

Do końca tego tygodnia treningi odbywać się będą na stadionie głównym, zaś od przyszłego poniedziałku planowany jest obóz dochodzeniowy stacjonarny na obiekcie przy Sportowej.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grander kozak
Grander kozak
2024 lat temu

Nie bójcie się nic. Za dwa lata będziemy grać w lidze z „Huraganem Jasionka” , „Sobniowem” – baaa ze Spartą Osobnicą. To będą rozgrywki, tylko wtedy bilety oczywiśćie w góre.

V ligowiec
V ligowiec
2024 lat temu

V liga piąta liga 😀 Jasełko… o będą rozgrywki, tylko wtedy bilety oczywiśćie w góre.

do kozaczka
do kozaczka
2024 lat temu

A kogo to obchodzi, gdzie i z kim WY będziecie grać za dwa lata. To jest info o przygotowaniach Czarnych a nie jakichś kaszalotów jak ty.

józiek
józiek
2024 lat temu

Co Jasło ma z Czarnych?

RJS
RJS
2024 lat temu

Jasło ma z Czarnych to że dzięki Czarnym którzy istnieją 101 lat rozpoznawalne jest w Polsce i na świecie. Jasło powinno być dumne z tego że taki klub jest działa i promuje Jasło. Ot co min Jaslo ma z Czarnych. Ja zadam inne pytanie co Czarni maja z Jasła?

do RJS
do RJS
2024 lat temu

Np. ćwierć miliona złotych dotacji w 2011 roku dla Czarnych od miasta.

RJS
RJS
2024 lat temu

Po pierwsze 235.000 tyś a to nie jest ćwierć miliona jak chciałbyś aby to pięknie dla oka wyglądało. Po drugie w Czarnych jest 7 lub 8 grup młodzieżowych w tym jedna seniorska i uważasz że te pieniądze są aż takie wielkie? Owszem klub dostał dotację ale w zamian za to są ściele określone zasady i umowa pomiędzy miastem a klubem wiec o co kaman?

kris
kris
2024 lat temu

Sa wazniejsze wydatki niż Czarni, co do promocji to Czarni promują Jasło w okolicznych mieścinach. Miasto utrzymuje się z pieniędzy podatników i powinno łozyc na sport MASOWY i AMATORSKI a nie utrzymywać kluby. Jeżeli ktoś ma ambicje budowania piłkarskiej potęgi to niech wyłoży prywatną kase a od naszej wspólnej WARA.
PS
Czarni mają 6 grup młodzieżowych bo tyle zgłosili do rozgrywek.
235.000 tysięcy to o 200.000 za dużo!!!!

RJS
RJS
2024 lat temu

Ty kris ciekaw jestem jaki ty kozak jesteś i jakie podatki płacisz? pomyśl jeśli masz mózg że oprócz tego że gra sie w lidze to jeszcze można szkolić młodych dla których jeszcze nie ma ligi ale chcą spędzać czas na sportowo. Więc przestać bredzić. Bez odbioru

docent
docent
2024 lat temu

Kolego kris ! Po pierwsze- zapomniałeś o grupie naborowej ( ok. 30 dzieci), po drugie – Miasto na dzień dobry odbiera sobie ok. 40 tys za korzystanie przez Czarnych z obiektów sportowych (boiska-3, hale sportowe, basen, siłownia, itp.) a po trzecie – nie ośmieszaj się pisząc , że miasto utrzymuje kluby sportowe z twoich pieniędzy. Wystarczy uważać na lekcjach w szkole lub trochę poczytać ( to naprawdę nie boli ) aby dowiedzieć się jaki procent podatku dochodowego od osób fizycznych trafia do samorządu lokalnego. Ja wiem , że są wakacje ale może lepiej zamiast bezmyślnie klepać w klawiaturę idź np.… Czytaj więcej »

RK
RK
2024 lat temu

Tak zwana grupa naborowa została zgłoszona do rozgrywek w młodziku młodszym. Budżet miasta nie stanowią jedynie przychody z podatku dochodowego ale też z innych danin, przecież Jasło nie prowadzi działalności gospodarczej, a może docent wie lepiej??? Nie ważne jekie kris podatki płaci tak samo jak Nowak i Kowalski ale płaci i ma prawo wyrażać swoją opinię. Kasa może iść na drużyny młodzieżowe czarnych, szóstki, judo, karete, pływanie itp ale nie na seniorskie ambicje garstki oszołomów. Jeżeli ktoś chce III czy II ligi to niech wykłada kase i basta.

Do RJS
Do RJS
2024 lat temu

247 000 pln plus kasa za reklamy np ze stadionu Rafinerii i 6 drużyn młodzieżowych ,które płacą miesięcznie podobno 20 pln za szkolenie od osoby ,kupują sobie sami buty czyli praktycznie utrzymują się sami.A kasa z młodzieży szła gdzie? na Szalonego i innych ?.Zadałeś pytnie co miasto dało Czarnym to Ci odpowiedziałem i nie wiem czy to dużo czy mało.

gol
gol
2024 lat temu

20 zł * 30 dzieciaków grupa naborowa = 600 zł, ciuch trenengowe i buty dzieciaki kupuja sami, rodzice szukają sponsorów i wożą dzieci na turnieje, grupa naborowa trenuje na orliku (za darmo) ale do miasta trzeba napisać ile to na szkolenie młodzieży idzie.

Back to top button
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x