Piłka nożnaSport

Siatkarki Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich IMS

Siatkarki Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich IMS. Historyczny awans Reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w minisiatkówce dziewcząt do Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, po zwycięstwie w Półfinale Wojewódzkim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Grabownicy.

Siatkarki Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich IMS

W Finale Wojewódzkim siatkówki dziewcząt ostatni raz Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle prezentowała się w 1989 roku zdobywając trzecie miejsce. Była to jednak siatkówka, w której startowały dziewczęta uczęszczające do ósmej klasy.

Udział w Finale pod okiem Grzegorza Janusza wywalczyły: Patrycja Maczuga, Anna Gryzło, Daria Pykosz, Aleksandra Michalec, Patrycja Kosiba, Kamila Wachowicz, Aleksandra Wiśniewicz, Wiktoria Kotulak, Adriana Gajecka, Anna Gogosz.

Szczególne wyrazy wdzięczności należą się Tomaszowi Pykoszowi i Grzegorzowi Januszowiza zaangażowanie w organizację wyjazdów na zawody. Podziękowania dla właścicieli Restauracji „U Schabińskiej”, państwu Katarzynie i Grzegorzowi Schabińskim za ufundowanie obiadu dla finalistek turnieju wojewódzkiego.

Grzegorz Janusz

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x