SiatkówkaSport

Siatkarski weekend 26/27 listopada

Seniorki UKS „MOSiR” Jasło, nietypowo w niedzielę rozegrały wyjazdowe spotkanie z wymagającym zespołem MKS POLONIA Przemyśl. Po dobrej grze pokonały swoje przeciwniczki 3:0 (25:21, 25:20, 25:16). Pierwszy set meczu rozpoczął od nerwowej gry obu zespołów, przewagę uzyskiwała raz jedna raz druga drużyna. Pierwsze, emocje opanowały nasze zawodniczki, więcej spokoju wykazały w końcówce seta, popełniły mniej własnych błędów i zakończyły zwycięsko tą partię.

Siatkarski weekend 26/27 listopada

W kolejnych partiach gra przebiegała podobnie z tym, że zespół UKS „MOSiR” Jasło już wcześniej bo od połowy kolejnych setów swoją spokojną grą w obronie, oraz trudną zagrywką zmuszał przeciwniczki do nerwowej gry i popełniania prostych błędów w polu. Z kolei sam przeprowadzał udane kontrataki i zdobywał punkty.

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Agnieszka Ćwięka, Sara Michalec, Zuzanna Midura, Gabriela Macek, Karolina Mitoraj, Angelika Osiewalska (libero), Marta Cichoń, Anna Pociask, Karolina Jurusik.
Trener: Leszek Wierzgacz

W przedostatnim turnieju o wejście do grupy finałowej kadetki UKS „MOSiR” Jasło, zmierzyły się w Jaśle z zespołami: PBS Bank Sanoczanka Sanok, oraz UKS SAN Lesko. Oba spotkania zakończyły się wygraną naszego zespołu, który w tym momencie awansował na 1-sze miejsce w tabeli i zapewnił sobie awans do grupy finałowej. Pierwszy set z Sanoczanką nasze siatkarki rozpoczęły mało skoncentrowane, słabo broniły, pozwalały przeciwniczkom na udane ataki na środku siatki. Od stanu 9:13 uporządkowały grę, co pozwoliło to na odrobienie strat i wygranie seta. Druga partia toczyła się przy stałej przewadze naszego zespołu, która zakończyła się wygraną również do 20. Mecz z UKS SAN Lesko zakończył się zdecydowanym i bezproblemowym zwycięstwem kadetek UKS „MOSiR” Jasło. W tym spotkaniu po dokonaniu zmian w zespole z naszej strony wystąpiły wszystkie zawodniczki wpisane do protokołu zawodów.
UKS „MOSiR” Jasło – PBS Sanoczanka Sanok  2:0 (25:20, 25:20)
UKS „MOSiR” Jasło – UKS SAN Lesko 2:0 (25:12 25:13)

UKS „MOSiR” Jasło: Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Karolina Jurusik, Karolina Mitoraj, Monika Frydrych, Marta Cichoń (kapitan), Angelika Osiewalska (libero), Judyta Jakubińska (libero), Justyna Kosiba, Angelika Rakoczy, Daria Pawluś, Magdalena Michalska, Anna Warchoł.
Trener: Leszek Wierzgacz

Siatkarski weekend 26/27 listopada

Połowiczny sukces zanotowały młodziczki UKS „MOSiR” Jasło w turnieju rozegranym na sali II LO w Jaśle. W pierwszym spotkaniu uległy swoim starszym koleżankom z KPSK STAL I Mielec 0:2 (11:25, 18:25). W drugim meczu po zaciętym pojedynku pokonały KPSK STAL II Mielec 2:1 (25:19, 27:29, 15:12). W obu meczach nasz zespół prezentował dobrą zagrywkę i grę w obronie, słabsze elementy gry to, przyjęcie zagrywki i atak, a także nierówna gra. Obok bardzo dobrych zagrań, nasz zespół popełniał bardzo proste błędy.

UKS „MOSiR” Jasło: Monika Zając, Aleksandra Gądek (kapitan), Anna Warchoł, Magdalena Michalska, Adrianna Skuba, Kinga Książek, Judyta Jakubińska (libero), oraz Daria Dybaś, Anna Kaleta, Gabriela Juszczyk, Anna Dzik, Gabriela Cygar.
Trener: Adam Pasterz

Marek Bajorek
UKS „MOSiR” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x