r e k l a m a
SiatkówkaSport

Siatkarski weekend w Jaśle

Jaślanki podejmując we własnej hali zespól PBS Bank Sanoczanka Sanok, bardo chciały zrobić prezent mikołajkowy swoim kibicom i przełamać serię porażek.

Siatkarski weekend w Jaśle

Początek spotkania pokazał, że nie będzie to łatwy mecz. Sanoczanki grając dobrą siatkówkę objęły prowadzenie z przewagą czterech punktów i konsekwentnie ją utrzymywały do stanu 18:14. Zdeterminowana gra drużyny jasielskiej doprowadziła w końcówce seta do stanu po 24. Piłkę setową miały sanoczanki, ale to jaślanki cieszyły się z wygranej 27:25.

Siatkarski weekend w Jaśle

Drugi set, to coraz lepsza gra i wyraźna przewaga zespołu z Jasła. Ambitnie grające sanoczanki zdołały ją zmniejszyć do trzech punktów. Końcówka seta, to dominacja drużyny jasielskiej i wygrana 25:19. Przegrane sety załamały zawodniczki z Sanoka. W trzecim secie nie były w stanie nawiązać równorzędnej walki z jaślankami, przegrywając do 13. Zwycięstwo to dało drużynie UKS „MOSIR” Jasło kolejne trzy punkty i pozwoliło awansować na piąte miejsce w trzecioligowej tabeli.

Siatkarski weekend w Jaśle

Podsumowując, mecz mógł się podobać kibicom, którzy odwiedzili jasielską halę. Szczególnie pierwszy set, to bardzo dobra siatkówka i niesamowite emocje. Cieszy dobra gra naszych siatkarek, co daje nadzieję na zajęcie czołowej lokaty w rozgrywkach ligowych.

Skład zespołu UKS „MOSiR” Jasło: Marcisz (kapitan), Pieścikowska, Brągiel, Kosiba, Jasionowicz, Michalska, Gądek (libero), oraz Skuba, Książek, Frydrych, Zając

Trener: Adam Pasterz

Marek Bajorek
UKS “MOSiR” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x