Judo i karateSportWażne wydarzenia

Spora ilośc medali dla jasielskich judoków

W dniu 22 Października w Lublinie, zostały zorganizowane Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Wojewódzkie. W zawodach wystartowało, około 150 zawodników i zawodniczek z Polski oraz z Zagranicy, z bardzo mocną ekipą z Kijowa.

Nasz klub UKS MOSIR JASŁO, pod wodzą trenera Michała Czarneckiego, wspaniale zaprezentowała się i pokazała, że wylany pot na treningach zaczyna owocować. Był to kolejny sprawdzian dla naszych Młodziczek, przed najważniejszymi zawodami Pucharem Polski, który odbędzie się 19-20 Listopad Bytomiu. Był to również sprawdzian dla naszych najmłodszych adeptów, którzy rozpoczynają straty w bardzo mocnych i prestiżowych zawodach. „Zwycięstwo jest przecież dla ludzi, Zwycięstwo też w tobie się tli, Wystarczy, że w siebie uwierzysz, a przyjdą twoje wielkie dni”

Wyniki:

Złote medale wywalczyli:
Marlena Gajecka w kategorii do 29 kilogramów
Adrianna Gajecka w kategorii do 33 kilogramów ( Wyróżniona i nagrodzona, jako najlepsza zawodniczka turnieju).